WYGODNE ROZWIĄZANIE
Chmurowa ochrona Veronym nie wymaga inwestycji w dedykowany sprzęt ani wdrażania w infrastrukturę, gdyż oferowana jest w formie subskrypcji usługi - miesięcznej lub rocznej. Taki model to wygodne rozwiązanie dla firm, które chcą szybko i niezawodnie zapewnić sobie najwyższej jakości bezpieczeństwo z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto Veronym daje dostęp do ekspertów oraz specjalistycznej wiedzy na temat rozwiązań i technologii bezpieczeństwa informatycznego.

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA MNIEJSZYCH FIRM
Usługa Veronym oferuje unikatową wartość dla Partnerów, gdyż nie potrzebują oni znacznych inwestycji, aby zapewnić sobie przewidywalny dochód - zwłaszcza, że oferta Veronym jest niezwykle atrakcyjna dla małych i średnich przedsiębiorstw, przeważających na rynku polskim.

CZYTELNY SYSTEM RAPORTOWANIA
Usługa Veronym to kompleksowa prewencja, detekcja i ochrona w czasie rzeczywistym uzupełniona pełnym wglądem w wykorzystywane aplikacje, ruch sieciowy i aktywnych użytkowników. Dzięki przyjaznym raportom, każda firma otrzymuje niezbędne informacje o stanie bezpieczeństwa wraz z rekomendacjami usprawnień i zmian. Wszystko to pozwala zapewnić firmom zgodność z wymogami RODO - Veronym oferuje pełną ochronę danych, a w przypadku naruszenia ich integralności - wszystkie informacje potrzebne do zgłoszenia ich oraz wprowadzenia działań zaradczych.

„S4E jest firmą o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku polskim. Podejmując decyzję o dystrybucji Veronym, S4E po raz kolejny udowadnia, że wybiera producentów posiadających unikatowe wartości dla klienta, dostarczane w nowoczesnym modelu biznesowym” - mówi Mateusz Olszewski, dyrektor sprzedaży w Veronym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom tego szybko rozwijającego się rynku, Veronym wprowadza
Program Partnerski dla odsprzedawców usługi:

KIEDY
7 marca w Krakowie / ul. Samuela Lindego 1C
12 marca w Warszawie / ul Bokserska 66

PROWADZĄCY
Mateusz Olszewski, dyrektor sprzedaży w Veronym

AGENDA
10:00 - 10:15 / Prezentacja firmy Veronym
10:15 - 10:30 /  Jak skalować swój biznes z Veronym. Program dla Partnerów. 
10:30 - 10:45 / Jak sprzedawać usługi Veronym? Pakiet informacji handlowych.
10:45 - 11:15 / Technologia bezpieczeństwa Palo Alto Networks w usługach Veronym
11:15 - 11:30 / Sesja pytań i odpowiedzi

REJESTRACJA*
Zgłoszenie wyślij na adres: jagoda.augustyniak@s4e.pl
Wymagana rejestracja. Nie zapewniamy miejsc parkingowych.

Prosimy o punktualne przybycie.

Więcej o Veronym

https://www.veronym.com/

https://www.facebook.com/veronymCSSP/

https://www.linkedin.com/company/veronymsecurityfirst/