Szanowni Partnerzy,

zapraszamy do rozmów z klientami, posiadającymi starsze rozwiązania (Cyberoam, SG UTM lub rozwiązania konkurencyjne) i szukającymi najwyższego poziomu ochrony przed aktualnymi cyberzagrożeniami.

Warunki promocji umożliwiają także nabycie Waszym klientom subskrypcji Sophos Central do ochrony końcówek klienckich (desktopy, smartfony) na atrakcyjnych warunkach w celu zapewnienia działania niezwykle skutecznego mechanizmu Synchronized Security w sieci firmowej klienta.

O czym należy pamiętać aby skorzystać z promocji XG Offer

1. Zarejestrować projekt w portalu partnerskim Sophos lub poprzez PDF na adres sales@sophos.com

2. Uzyskać zatwierdzenie przesłanego/zarejestrowanego projektu (e mail potwierdzający od Channel Managera - Macieja Kotowicza maciej.kotowicz@sophos.com). Tylko jeden partner uzyska status Approved dla promocji XG Offer pod danego klienta końcowego (pozostali otrzymują 15% rabatu od cen SRP zgodnie z programem partnerskim Sophos)

3. Z promocji wyłączone są modele XG86/86w i 106/106w oraz odnowienia na subskrypcje XG Firewall.
Z promocji wyłączeni są obecni klienci Sophos, posiadający już rozwiązanie XG Firewall. Promocji nie podlegają urządzenia XG Firewall do budowy klasterów HA.

4. Promocją są objęte migracje z urządzeń Cyberoam, SG UTM/Firewall (dawne Astaro) oraz innych urządzeń konkurencyjnych, które są prezentowane w ostatnim raporcie Gartner Magic Quadrant for Network Firewall.

5. W ramach promocji klient końcowy oprócz migracji samego urządzenia może dokupić subskrypcje Sophos Central do zabezpieczenia końcówek klienckich (desktopów lub smartfonów), z wyłączeniem produktów EDR. Zachęcamy, by poinformować o tym klientów, by mogli w pełni cieszyć się z technologii Synchronized Security w swoich sieciach.

6. Rabaty promocyjne udzielane są na klienta końcowego

7. Nieprzekraczalny termin złożenia zamówienia w Sophos mija 30 czerwca 2020 roku. Producent zastrzega sobie prawo zmiany lub odwołania warunków promocji w dowolnym czasie.

8. Jeśli Partner posiada zatwierdzony projekt na danego klienta końcowego, a oczekiwania klienta odbiegają od określonych warunków promocji (np. z migracja klient chce zakupić produkty EDR do ochrony końcówek i serwerów), to jako dystrybutor występujemy do producenta o specjalne warunki cenowe pod konkretny scenariusz.

Zapraszamy do owocnej współpracy i zarabiania na produktach Sophos. To się wszystkim opłaca.

Na zarejestrowanych Partnerów Sophos czekają również licencje NFR, które można użyć dla celów demonstracyjnych lub do użytku wewnętrznego Partnera.

Przypominamy również, że w ramach akcji wsparcia biznesu w walce ze skutkami COVID19 firma Sophos udostępniła dwie ścieżki pomocy:

1/ darmowe licencje Sophos Home Premium dla użytkowników komercyjnych subskrypcji Sophos Central

2/ darmowa 90-dniowa licencja wirtualna XG Firewall

Ponadto, jak zawsze od lat, użytkownicy domowi mogą skorzystać z darmowych narzędzi Sophos jak Sophos Home, Home UTM Czy XG Home:

https://www.sophos.com/pl-pl/products/free-tools.aspx

Pamiętajmy o tych prostych sposobach pomocy naszym klientom w tym trudnym czasie.

We wszelkich sprawach, pytaniach, NFR, potrzebach wycen i doradztwa zapraszam do kontaktu.

 

[POBIERZ PAKIET PRZYDATNYCH MATERIAŁÓW]

 

We wszelkich sprawach, pytaniach, NFR, potrzebach wycen i doradztwa zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Marceli Matczak 
Security/SDN BDM

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl