Dwie najlepiej sprzedające się promocje SOPHOS zostały przedłużone do 30 września 2020  roku.
Firma Sophos chce w ten sposób dać Państwu, jako Partnerowi, szansę skorzystania z promocji i ochrony swoich klientów dzięki rozwiązaniom cyberbezpieczeństwa nowej generacji przez całe lato.

Promocja na migrację do XG Firewall
Jeśli przekonasz swoich klientów na Sophos XG Firewall, mogą oni otrzymać 50%, 75%, a nawet 100% zniżki na urządzenia z serii XG przy przejściu z rozwiązania konkurencyjnego lub starszych rozwiązań Sophos jak Cyberoam lub SG UTM.  Twoi klienci muszą zamówić sprzęt wraz z odpowiednią roczną, dwuletnią lub trzyletnią subskrypcją na FullGuard, FullGuard Plus, EnterpriseGuard lub EnterpriseGuard Plus.

[Pobierz ulotkę]

Promocja na ochronę urządzeń końcowych i serwerów
Zaoferuj swoim klientom trzyletnią subskrypcję w cenie subskrypcji jednorocznej. Promocja dotyczy rozwiązań Sophos Central Endpoint i Central Server, także z EDR. Podnieś poziom ochrony sieci firmowych z nową odsłoną narzędzia Endpoint Detection & Response – zobacz więcej niż dotychczas i usuń zagrożenia, które już zostały dostarczone do sieci firmowych klientów.

[Pobierz ulotkę]

Przygotowaliśmy polskojęzyczne ulotki o obu promocjach, które możesz wykorzystać w rozmowach, ze swoimi klientami (np. wysyłając im je w podsumowaniu rozmowy).

Pamiętaj – S4E i Sophos dokonują sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem Partnerów.
Jeśli Twój klient skontaktuje się z nami, to powiadomimy Cię o tym, a jego poprosimy o zgłoszenie się po wycenę do Ciebie.
Jesteśmy lojalni wobec naszych Partnerów i pomagamy rozwijać im biznes na cyberbezpieczeństwie.

Zapraszamy Cię również na najbliższe webinarium w środę o 10:00, dotyczące nowego programu partnerskiego Sophos

[Zobacz jak możesz zarabiać więcej oferując rozwiązania Sophos Central]

Chcesz wiedzieć więcej na temat tych promocji?
Zapraszam do kontaktu:

Marceli Matczak
Security / SDN Business Development Manager

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl