Drodzy Partnerzy miło nam poinformować, ze S4E dysponuje nowymi modelami SD-RED 20 i 60 do przeprowadzania instalacji testowych (PoC) u Państwa klientów.

Sophos SD-RED ułatwia rozszerzenie bezpiecznej sieci organizacji na inne lokalizacje. Nie wymaga żadnych zasobów technicznych w zdalnej lokalizacji; wystarczy wprowadzić identyfikator urządzenia do urządzenia zapory sieciowej Sophos XG Firewall w centrali i wysłać urządzenie SD-RED do lokalizacji zdalnej.

Gdy tylko urządzenie zostanie podłączone i połączone z Internetem, skontaktuje się z zaporą sieciową XG Firewall i utworzy bezpieczny dedykowany tunel VPN. To naprawdę proste i tanie rozwiązanie – SD-RED nie wymaga zakupu subskrypcji ochronnych, korzysta z subskrypcji urządzenia XG Firewall.

Znacznie upraszcza to wdrożenie i pozwala przejść na tańsza technologię SD-WAN, wykorzystującą publiczne łącza Internet zamiast łączy dzierżawionych typu MPLS.

Do tego w naszym demolab posiadamy XG Firewall w modelach 430, 330, 230 i mniejszych oraz punkty dostępowe APX 120, 320 i 530, które mogą być zarządzanie z XG Firewall lub z chmury poprzez Sophos Central Wireless.

Urządzenia XG Firewall wyposażone są w 18 wersję systemu firewall firmy Sophos. który został zupełnie przeprojektowane jeśli chodzi o swoją architekturę i możliwości współpracy z konsolą zarządzania Sophos Central, w celu uzyskania jeszcze lepszego podglądu ruchu w sieci, wyższego poziomu ochrony i wydajności, w tym dla ruchu zaszyfrowanego protokołami SSL / TLS.

[Więcej informacji tutaj]

Broszura producenta opisująca funkcjonalność i parametry modeli XG Firewall oraz SD-RED i APX.

[Więcej informacji tutaj]

Przypominamy również, ze Państwa klienci mogą testować wirtualną wersję XG Firewall, również w połączeniu z SD-RED i/lub AP.

[Więcej informacji tutaj]

Wypożyczenie sprzętu demo w S4E jest możliwe za darmo na okres 14 dni po uprzednim podpisaniu umowy wypożyczenia, której treść można znaleźć w załączniku do umowy partnerskiej.

[S4E umowa partnerska]

Zapraszamy do współpracy z zespołem Security i S4Engineers przy testach i realizacji projektów na rozwiązaniach firmy Sophos – skutecznie pomagamy rozwijać Twój biznes z Sophos!

Chcesz wypróbować demo SOPHOS?
Zapraszam do kontaktu

Marceli Matczak
Security / SDN Business Development Manager

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl