Sophos, światowy lider w zakresie rozwiązań cyberbezpieczeństwa nowej generacji opartych na chmurze, zawarł umowę z dystrybutorem wartości dodanej Sophos w Polsce - S4E SA. (S4E jest częścią ALSO Group) na dystrybucję w ramach programu MSP Connect Flex, który ułatwia wdrażanie, zarządzanie i sprzedaż całego portfolio produktów Sophos jako usług.

S4E oferuje teraz Security as a Service
S4E ma doświadczenie i dedykowane zasoby do obsługi i sprzedaży w  modelu „as a Service”, który jest obecnie oferowany przez kilku dostawców zabezpieczeń IT i kopii zapasowych. Dzięki temu nasi Partnerzy mogą przekształcić swoją działalność ze sprzedaży produktów w oferowanie usług, w których są kompetentni. W ten sposób Partnerzy korzystający z programu MSP, będą mogli pozyskiwać lojalnych klientów, dla których duże znaczenie mają koszty operacyjne i elastyczność w sposobie rozliczania. Oferta MSP Connect firmy Sophos jest idealnym rozwiązaniem, aby rozpocząć sprzedaż cyberbezpieczeństwa jako usługi.

Udział w programie Sophos MSP Connect Flex to wiele korzyści dla Partnerów S4E:
/ Jeden dostawca całego spektrum rozwiązań bezpieczeństwa IT, co oznacza znaczną redukcję kosztów ogólnego zarządzania.

/ Możliwość poszerzenia oferty rozwiązań ochronnych i szybkiego rozpoczęcia współpracy z nowymi klientami.

/ Rozliczenia w modelu abonamentowym. Nie jest wymagany proces zamawiania ani zarządzanie licencjami.

/ Rabaty zależą od łącznej wartości wykonanych usług. Nie ma minimalnego wymogu finansowego przed rozpoczęciem współpracy.

Aby dowiedzieć się jak przygotować i rozpocząć sprzedaż usług zarządzanych od Sophos, zapraszamy naszych Partnerów na dedykowane seminarium internetowe w języku polskim:

https://bit.ly/3fwj59t

Cieszymy się, że możemy dać naszym partnerom możliwość sprzedaży Security as a Service firmy Sophos, tak jak to zrobiliśmy wcześniej w przypadku innych dostawców i technologii w naszej ofercie. Jako VAD mocno koncentrujemy się na świadczeniu usług na żądanie dla naszych partnerów za pośrednictwem dedykowanego zespołu inżynierów S4Engineers
-
komentuje Marceli Matczak, Security / SDN Business Development Manager

Większa elastyczność
Sophos MSP Connect oferuje szeroki i atrakcyjny cenowo zestaw rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa w ramach jednego panelu zarządzania w chmurze, co znacznie upraszcza współpracę z klientami w modelu usługowym. Sophos MSP Connect pozwala dostawcom usług MSP decydować, w jaki sposób chcą kupować licencje dla swoich klientów - licencje okresowe dla subskrypcji na 1, 2 lub 3 lata lub opcję MSP Connect Flex do rozliczeń miesięcznych..

O SOPHOS
Sophos dąży do rozwijania i oferowania rozwiązań nowej generacji, aby zapewnić każdemu przedsiębiorstwu najwyższej klasy ochronę, zachowując jednocześnie prostotę zarządzania i umożliwiając redukcję kosztów. Wykorzystuje do tego m.in. zaawansowane funkcje infrastruktury chmurowej, uczenie maszynowe, interfejsy API, automatyzację i zarządzanie sposobami reagowania na zagrożenia. Firma sprzedaje swoje produkty i usługi za pośrednictwem globalnej sieci ponad 47 tys. partnerów i dostawców usług zarządzanych (MSP).  Z innowacyjnych technologii Sophos mogą skorzystać także konsumenci indywidualni dzięki rodzinie rozwiązań Sophos Home. Firma ma siedzibę w Oksfordzie w Wielkiej Brytanii.  Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.sophos.com/

O S4E
Jesteśmy wyspecjalizowanym dystrybutorem IT z wartością dodaną, gdzie wartością dodaną jest również gotowość do rozwiązania każdego problemu technicznego lub biznesowego, z którym może spotkać się Partner. Firma posiada własne centrum szkoleniowe (S4EDU), zespół inżynierów (S4Engineers) oraz dedykowane jednostki biznesowe zajmujące się pamięcią masową, kopiami zapasowymi, bezpieczeństwem sieci i centrum danych. Bierzemy udział w złożonych projektach informatycznych i łączymy wiedzę z wielu technologii. Posiadamy certyfikowaną kadrę, szeroki wachlarz usług, oferujemy wsparcie w języku polskim i angielskim. Działamy na terenie całej Europy zgodnie z normą ISO 9001: 2008.

Od 2019 S4E jest częścią Grupy ALSO
ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen / Szwajcaria) zrzesza dostawców i nabywców z branży ICT.  ALSO oferuje ponad 660 Dostawcom sprzętu, oprogramowania i usług IT dostęp do ponad 110 000 potencjalnych nabywców, którzy mogą skorzystać z szerokiego spektrum innych niestandardowych usług w sektorach logistyki, finansów i usług IT, a także tradycyjnych usług dystrybucyjnych. Od opracowania złożonych środowisk IT, dostarczenia i konserwacji sprzętu i oprogramowania, aż po zwrot, regenerację i remarketing sprzętu IT, ALSO oferuje wszystkie usługi w jednym miejscu. ALSO jest reprezentowane w 23 krajach europejskich i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 miliardów euro przy zatrudnieniu około 4 000 pracowników w roku podatkowym 2019. Głównym udziałowcem ALSO Holding AG jest Droege Group z Düsseldorfu w Niemczech. Więcej informacji można znaleźć pod adresem

https://also.com