KOGO SZUKAMY
  • Ludzi proaktywnych, lubiących rozwiązywać problemy
  • Odpowiedzialnych i skrupulatnych
  • Konstruktywnych
  • Umiejących pracować w zespole
  • Uśmiechniętych
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT
  • Mile widziani absolwenci kierunków technicznych
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, to dzisiaj standard. Piszemy jednak o tym z poczucia obowiązku
OFERUJEMY
  • Pełny etat
  • Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy w branży IT
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, a po okresie próbnym system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet ubezpieczenia medycznego
  • Dofinansowanie pakietu sportowego
  • Dofinansowanie do nauki lekcji języka angielskiego
OBOWIĄZKI
  • Tworzenie zgranego zespołu z handlowcami
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Rejestrowanie projektów u dostawcy
  • Aktualizacja danych w systemie CRM
  • Koordynowanie działań związanych ze sprzętem demo
  • Wsparcie kierownika działu Inside Sales w działaniach operacyjnych
  • Ścisła współpraca oraz zapewnienie wsparcia pozostałym pracownikom działu
CHCESZ SIĘ Z NAMI SPOTKAĆ?

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@s4e.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego prowadzonego przez S4E S.A. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest spółka S4E S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Samuela Lindego 1c ogłaszająca rekrutację.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), którą można odwołać w dowolnym momencie. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub, w przypadku zgody również w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być także podmioty doradztwa personalnego. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Wnioski w sprawie danych osobowych można zgłaszać na adres siedziby Pracodawcy/Administratora danych podany powyżej.