Energia

Oferujemy sprawdzone rozwiązania do zarządzania efektywnością energetyczną

Jesteśmy partnerem strategicznym Mazowieckiej Agencji Energetycznej. Nasza oferta wychodzi na przeciw palącego problemu obowiązkowego wdrażania środków poprawy efektywności energetycznej w gminach - w rozumieniu Art. 6 ust. 1 Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o efektywności energetycznej (Dz.U.2016.831 z dnia 2016.06.11).

Oferujemy również sprawdzone rozwiązania dla sektora prywatnego. Systemy do zarządzania energią / Fotowoltaika (PV) / Oświetlenie (in & out) LED / Systemy Zarządzania Budynkami (BMS).

Oferujemy kompleksowe wsparcie inwestycji

Analizę potrzeb, przeprowadzenie audytów technicznych, opracowanie koncepcji projektu oraz projektu wykonawczego, dostawę oraz niezbędną do prawidłowego funkcjonowania konfigurację, wsparcie wdrożeniowe, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną

Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycji

Analiza potrzeb

To punkt wyjścia do planowania i wdrażania innych usług w ramach działań związanych z poprawą efektywności energetycznej danej inwestycji. Nawiązaliśmy współpracę dystrybucyjną z producentami o bogatym i zróżnicowanym portfolio produktowym. Daje nam to pewność, że posiadamy produkt i rozwiązanie na każdą okazję i dla każdego klienta.

Przeprowadzenie audytu technicznego

Solidny zespół inżynierów i projektantów przeanalizuje informacje na temat inwestycji lub przeprowadzi wizję lokalną kontrolując kluczowe parametry, a dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu, opracuje również zaawansowane projekty i wizualizacje.

Proof of concept oraz projekt wykonawczy

Doświadczeni konsultanci przygotują niezbędną dokumentację i wnioski pomagając przebrnąć przez proces uzyskania dotacji lub dofinansowania inwestycji w oparciu o rządowe programy wsparcia oraz produkty finansowe wiodących instytucji bankowych w kraju.

Logistyka

Koordynacja i monitoring całości procesu zamówienia z dostawą pod dowolny adres – zadbamy o terminowość realizacji i bezpieczny transport od początku do końca.

Wsparcie wdrożeniowe

Oprócz dostawy oferujemy również pełne wsparcie instalacyjne i montażowe wraz z niezbędną do prawidłowego funkcjonowania konfiguracją, którą przeprowadzą certyfikowani instalatorzy.

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Wszystkie nasze produkty i rozwiązania obejmujemy bezpiecznym i konkurencyjnym na rynku okresem gwarancji oraz chętnie zadbamy o nie również już po jej wygaśnięciu.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę.