| Jesteśmy dystrybutorem IT z wartością dodaną
14873
page,page-id-14873,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive
 

Jesteśmy dystrybutorem IT z wartością dodaną

Sales Activity

Wspieramy sprzedaż naszych partnerów

Nasz wykwalifikowany dział sprzedaży wspiera naszych partnerów na każdym etapie projektu – wsparcie w procesie rejestracji projektu i cen specjalnych to nasza codzienność.

Dzięki wiedzy o rynku oraz panujących trendach potrafimy stworzyć dedykowane pakiety produktowe, zwiększające atrakcyjność oferty naszych partnerów, a kreatywność w przygotowywaniu promocji produktowych skierowanych do konkretnych sektorów gospodarki pozwala na zwiększenie konkurencyjności.

Lead Generation

Kreujemy nowe szanse sprzedażowe

Dzięki zasobom Inside Sales oraz profesjonalnemu zespołowi marketingu projektujemy aktywności, dzięki którym partner pozyskuje nowe szanse sprzedażowe.

Proces generowania leadów prowadzony jest kompleksowo przez S4E – od przygotowania akcji do przedstawienia ROI z podjętej aktywności.

Marketing

Oferujemy serwis marketingowy

Marketing S4E odpowiada na potrzeby rynku oraz efektywnie kreuje popyt w oparciu o międzynarodowe trendy. Oferujemy pełne wsparcie w implementacji strategii marketingowych naszych dostawców, zarządzanie funduszami marketingowymi oraz tworzenie narzędzi, które wspierają sprzedaż naszych partnerów.

S4E dysponuje zespołem marketingowym, który posiada kompetencje tworzenia aktywności off-line i on-line od podstaw, w celu efektywnego wsparcia kanału partnerskiego.

Pre i Post Sales

Gwarantujemy pełne wsparcie przed i po wdrożeniu

Nasi inżynierowie posiadają najwyższe i międzynarodowe kompetencje na rynku. Szeroka wiedza stanowi aktywną pomoc dla partnerów w przygotowywaniu projektu dla klienta, ale również w momencie wdrożenia i utrzymania powdrożeniowego i poserwisowego.

Posiadamy kompetencje i możliwości pozwalające utrzymywać środowiska klientów w reżimie „4 h fix time”, dzięki umowom serwisowym z naszymi dostawcami stanowimy pierwszą linię kontaktu dla klientów w przypadku awarii – to wszystko przekłada się na elastyczną i atrakcyjną ofertę dla naszych partnerów.

Finanse

Oferujemy wsparcie w finansowaniu projektów

Potrafimy zapewnić specyficzne warunki płatności – wydłużone terminy płatności, leasingi czy odroczone terminy spłat należności.

Dzięki środkom własnym i liniom kredytowym naszych banków jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni mechanizm płatności nawet najbardziej wymagającym klientom.

Logistyka

Świadczymy usługi logistyczne

Dobrze zorganizowany Dział Logistyki S4E S.A. zapewnia elastyczność dostaw (na życzenie z wcześniejszym powiadomieniem o dostawie). Organizujemy bezpieczny transport „just in time”.

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Na potrzeby projektu mamy możliwość podziału sprzętu według dostarczonych specyfikacji do różnych lokalizacji.

Logistycznie trudno dostępne serwerownie nie stanowią dla nas problemu. Mamy również możliwość magazynowania nawet dużych gabarytowo towarów, dopasowując się do terminów dostaw.

Pomagamy w wyjaśnianiu zawiłości dotyczących dokumentów transportowych.