| Partnerzy zintegrowani z Dostawcami -
16922
single,single-post,postid-16922,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive

Partnerzy zintegrowani z Dostawcami

Partnerzy zintegrowani z Dostawcami

Partnerzy zintegrowani z dostawcami

 

Relacja z konferencji Wiosenne Spotkania 2015

 

Tytuł jest kluczowy na rynku wydawniczym

Dobry, polaryzujący opinię tytuł przyciąga uwagę. Tytuł tego felietonu nie jest specjalnie „seksowny”, jednak oddaje istotę tego, czym jest konferencja Wiosenne Spotkania – co roku organizowana przez S4E.

W tym roku miała ona miejsce w Hotelu Magellan w Bronisławowie (27–28.05).

To już piętnasta edycja.

 

Zgodnie z esencją naszej marki

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby lepiej niż inni integrować biznes naszych partnerów z biznesem naszych dostawców. Chcemy być wierni tej obietnicy. Głęboko wierzymy, że tę obietnicę jesteśmy wstanie spełnić. Tym samym przemodelowaliśmy koncepcję naszej corocznej imprezy.

 

Kluczowe pytanie dotyczy tego, czego oczekują partnerzy i dostawcy na takiej imprezie?

Dzięki Internetowi obcowanie z materiałami traktującymi o technologiach naszych dostawców jest dostępne na wyciągnięcie ręki w stronę klawiatury lub palca w stronę tabletu.

Szkolenia techniczne w modelu on-line to szybkie i niskokosztowe narzędzia do transferu wiedzy.

Nie tego na takiej imprezie szukają nasi partnerzy. Dostawcy znowu mają czym się pochwalić, jednak rzadko zdarza się okazja, by słuchało ich ok. 180 decydentów (CEO, dyrektorzy handlowi) kluczowych firm IT w Polsce.

 

Wracają jednak do partnerów i ich potrzeb

Powyższy, nieco mglisty, akapit pokazuje jednak kluczowe zjawisko. Ludzie robią biznes z ludźmi i chcą uczyć się rozwijać biznes od innych ludzi. Ta trywialna obserwacja doprowadziła nas do hasła przewodniego imprezy: „Silni gracze, mocne idee”.

To proste, nasi partnerzy szukają inspiracji do rozwijania biznesu. Tej inspiracji mogą im dostarczyć jedynie duże nazwiska – nazwiska osób z praktycznym i wieloletnim doświadczeniem w biznesie IT.

 

Siła konferencji to nie miejsce i impreza wieczorna

Siła konferencji to prelegenci. To dla nich ktoś rezygnuje ze spotkań, okazji do biznesu, innych zobowiązań. To oni dokonują realnego transferu wiedzy w stronę naszego kanału partnerskiego.

 

Dlatego w tym roku line-up był dla nas kluczowy

Prezes S4E S.A. Paweł Piętka przedstawił swoją wizję dystrybucji z wartością dodaną.

Pan Jaromir Pelczarski, wiceprezes zarządu BGŻ BNP Paribas Banku Polska S.A. oraz dyrektor obszaru operacji i wsparcia biznesu, podzielił się bogatym doświadczeniem z zakresu rozumienia potrzeb dzisiejszego użytkownika rozwiązań IT.

Pan Adam Wojtkowski, dyrektor generalny EMC Polska, opowiedział o „Nowym modelu IT w świecie cyfrowej zmiany”.

Pani Meggie Ren, vice president, global channel sales director w Huawei Enterprise zaprezentowała kluczowe obszary strategicznych inwestycji Huawei na świecie oraz model biznesowy pozwalający naszym partnerom „przyśpieszyć rozwój biznesu”.

Pan Andrzej Niziołek, country manager Commvault Polska zachęcał słuchaczy do zmiany paradygmatu myślenia o zarządzaniu danymi – przekonywał, że dane muszą na nas pracować.

Pani Joanna Marczewska, konsultant zamówień publicznych, opowiedziała o trudnościach, wątpliwościach i praktyce z zakresu udzielania i wykonywania zamówień publicznych.

Pan Adam Dębowski, psycholog biznesu, omówił „jak przedsiębiorcy zabijają swoją firmę, dobijając zespół”.

 

Kto był na tych prelekcjach, wie, że było warto

Wszytko co dobre kiedyś się jednak kończy i trzeba czekać do przyszłego roku. Już dzisiaj zapewniamy Was, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przyszłoroczna edycja spełniała naszą obietnicę – integrować biznes dostawców z biznesem partnerów lepiej niż inni.

Dziękujemy partnerom za rekordową frekwencję, dziękujemy dostawcom za wsparcie przy organizacji konferencji, dziękujemy mediom za obecność, dziękujemy gościom specjalnym za poświęcony czas i wkład merytoryczny.

 

Obejrzyj fotorelację z imprezy i przeżyj to jeszcze raz. 

Mateusz Strzelecki
CMO, S4E SA.

 

 

‹ Powrót
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.