| Relacja z EMC World 2015 -
16941
single,single-post,postid-16941,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive

Relacja z EMC World 2015

Relacja z EMC World 2015

Tegoroczne EMC World mało miejsce 4-7 maja, jak zwykle w niesamowitym hotelu Venetian w Las Vegas.

Firma EMC jak co roku zorganizowała imprezę, na której zebrały się tysiące specjalistów z całego świata. Sesja generalna otworzyła interaktywny świat EMC. Na wielkich ekranach wyświetlały się kolejno zapowiedzi tego, czego uczestnicy mogli się spodziewać na sesjach w ciągu kolejnych dwóch dni.

Przede wszystkim EMC pokazało, że w tym roku zmierza w kierunku wirtualizacji, chmury i rozwiązań dla centrów danych. Ogłoszono kilka nowości, takich jak Scale IO, czy nowe wersje znanych już produktów: Vmax® 100K, XtremIO versja4.0, VMAX 3 oraz VSPEX Blue.

Ponadto można było podziwiać VCE® VxRack

czy dowiedzieć się więcej o vVNX

Bardzo przydatną opcją, która będzie dostępna za darmo i bez limitu czasowego jest ViPR Controler (SDS software-defined storage).

Trzy dni sesji, warsztatów (vLaby) i networkingu były świetną okazją, by zgłębić tajniki świata EMC. Warto wspomnieć, że oprócz merytorycznej wiedzy można było zwiedzić część wystawową. Hala podzielona była na strefy: dla partnerów, labów, relaksu (z wielkimi telebimami) oraz gier i zabaw. Każdy znalazł coś dla siebie i przy okazji pracy dobrze się bawił na EMC World.

 

EMC World Zobacz

Na wieczornej imprezie nie byłam, więc nie za dużo mogę napisać, ale koncert One Republic był ekscytujący, a poprzebierani uczestnicy fajnie się bawili

Zobacz wieczorną fotorelację

 

Małgorzata Sprawnik-Szczepańska

‹ Powrót
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.