| RICOH w ofercie S4E -
16785
single,single-post,postid-16785,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive

RICOH w ofercie S4E

RICOH w ofercie S4E

RICOH w ofercie S4E, to krok do miejsca pracy przyszłości. 

Czym dzisiaj jest RICOH?

Firma kojarzona z kopiarkami, idąc z duchem czasu, całkowicie zmieniła swoje oblicze. Dzisiaj to organizacja, która rozumie, że charakter miejsca pracy został nieodwołalnie zmieniony przez nowe technologie.

Jeżeli masz wizję tego jak będzie wyglądać Twoja organizacja w przyszłości, będziesz wiedział jak się do tego przygotować. RICOH tę wizję ma i reaguje bardzo szybko. Doskonale obrazuje to motto marki – „Imagine. Change”.

Jak wynika z badania „The Tech Evolved Workplace” przeprowadzonego na zlecenie RICOH, 8 na 10 pracowników przewiduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat ich miejsce pracy zostanie całkowicie zmienione przez technologie i procesy, które dziś jeszcze nie istnieją.

Dlaczego stawiamy na tego dostawcę?

Dzięki innowacjom firmy RICOH, S4E uzyska możliwość dystrybucji rozwiązań usprawniających przepływ dokumentów w nowoczesnej firmie, ich przechowywanie i ochronę.

Przykładem są oferowane przez RICOH usługi Managed Document Services gwarantujące pracownikom dostęp do odpowiednich informacji w odpowiednim czasie i odpowiednim formacie. Jest to możliwe dzięki zarządzaniu i monitorowaniu całego obiegu informacji w firmie.

Indeks efektywności procesów RICOH ujawnia, że organizacje w całej Europie wydają około 147 miliardów euro rocznie na zarządzanie procesami przetwarzania kluczowych dokumentów biznesowych. Dzięki współpracy z RICOH w zakresie zarządzania środowiskiem wprowadzania informacji/danych, wydajnością oraz wydrukami wyjściowymi, możemy razem z partnerami znacznie zredukować koszty biznesowe obsługi dokumentów u klientów końcowych.

Jak rozwiązania RICOH pomogą rozwijać biznes naszych partnerów?

Dzięki współpracy dystrybucyjnej z RICOH nasi partnerzy uzyskują dostęp do efektywnych narzędzi 
i rozwiązań pozwalających optymalizować koszty pracy biurowej ich klientów. To doskonała okazja na uzupełnienie portfolio produktów i usług w przeddzień kolejnej transzy wsparcia UE skierowanej na rozwój edukacji i placówek publicznych.

Reagujemy na kluczowe trendy w branży IT

Nowoczesne firmy nie mogą pozwolić sobie na ryzykowną grę z bezpieczeństwem dokumentów​. Tylko 43% firm europejskich ogranicza dostęp do wszystkich poufnych dokumentów biznesowych w wersji elektronicznej, a prawie 1/4 z nich pozostawia w gestii pracowników ograniczenie dostępu do ich własnych dokumentów.

Mamy dostęp do coraz większej ilości cyfrowych informacji. Szacuje się, że do roku 2020 ilość cyfrowych informacji wzrośnie 30-krotnie. Dzięki wprowadzeniu do oferty S4E technologii opracowanych przez RICOH jesteśmy w stanie dostarczyć kompletne rozwiązania do zarządzania cyklem życia informacji w organizacji, jednocześnie gwarantując pracownikom dostęp do odpowiednich informacji w odpowiednim czasie i odpowiednim formacie.

Z chęcią odpowiem na Twoje pytania. 

Łukasz Lipka
Ricoh Business Development Manager
+48 609 662 428
lukasz.lipka@s4e.pl

‹ Powrót
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.