Security

Oferujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu Security
Coraz szybsza transmisja danych, big data czy deep learning stawiają przed organizacjami nowe wyzwania 
z zakresu bezpieczeństwa danych. Rosnąca ilość urządzeń działających w ramach Internetu Rzeczy (Internet of Things) sprawia, że nowoczesne firmy muszą zwrócić szczególną uwagę na kwestię ochrony tak danych i całej infrastruktury.

Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję
W naszej ofercie znajdziesz również technologie oparte o deep learning.
Odpowiednie oprogramowanie rozpoznaje nietypowe zachowania w sieci i uczy się ich.

Silna kadra inżynierska, to gwarancja sprawnych wdrożeń
Nie ma rozwiązań uniwersalnych. Wiemy to z doświadczenia. Nasza kadra pomaga tworzyć zintegrowane usługi, dostosowane do potrzeb Twoich klientów. Pomagamy wykrywać zagrożenia, reagować na bieżące problemy i rozwiązywać trudne sytuacje. Zawsze, kiedy nas potrzebujesz.

Poznaj naszych dostawców

Kemp Technologies

Kemp to lider w dostarczaniu zawsze dostępnych aplikacji [AX]. Zapewnia ciągłą obsługę aplikacji, której przedsiębiorstwa i usługodawcy potrzebują do odniesienia sukcesu w biznesie. Firma Kemp na nowo zdefiniowała system równoważenia obciążenia (loadbalancing), oferując bardziej uproszczone wdrożenia, bardziej elastyczne opcje licencjonowania i światowej klasy pomoc techniczną.

Oprócz zapewnienia ciągłości działania aplikacji biznesowych, Kemp zapewnia też ich bezpieczeństwo m.in. poprzez moduł Web Application Firewall (WAF) w rozwiązaniach LoadMaster, do którego codziennie sygnatury dostarczane są przez firmę Trustwave. Rozwiązanie LoadMaster firmy Kemp to najpopularniejszy na świecie wirtualny system równoważenia obciążenia, z ponad 100 000 wdrożeń w 138 krajach.

Przejęcie przez Kemp firmy Flowmon Networks łączy dostarczanie aplikacji i usługi bezpieczeństwa z dogłębną widocznością sieci i zautomatyzowaną reakcją na incydenty bezpieczeństwa (NDR) - jest to idealne połączenie możliwości w celu uzbrojenia zespołów NetSecOps we wczesne wykrywanie zaawansowanych zagrożeń i anomalii sieciowych wraz z pełnymi aktywnymi pętlami sprzężenia zwrotnego na potrzeby działań naprawczych.

Hillstone

Numer 1 według badania NSS LABS. Pierwsza trójka najbardziej skutecznych firewalli oraz niskie koszty zakupu i posiadania. Firewalle inteligentne – unikalne w skali światowej funkcje firewalla, który może uczyć się ruchu sieciowego każdego komputera i wykrywać zachowania niezgodne z modelem. Dzięki temu może wykryć zagrożenie wewnątrz sieci, które jest nieznane i nie ma przygotowywanych sygnatur AV i IPS. Bardzo wysokie wydajności – dostosowany do klientów z każdego sektora i wielkości. Zobacz stronę tego dostawcy.

Sonicwall

Status Rekomendowany w badaniu NSS Labs. Ponad 25 lat doświadczeń. Architektura sprzętowa bardzo wysokiej wydajności. Równoległe przetwarzanie pozwala na dogłębną ochronę ruchu w sieci bez spadku wydajności. 

Technologia wykrywania zagrożeń nieznanych (Sandbox) jest połączeniem aż trzech silników wykrywania. Sandbox wykorzystuje również ponad 60 różnych silników antywirusowych (Multi Antywirus Engine) Funkcjonalność AntyMalware i Antyspam na każdej maszynie. Ochrona ruchu szyfrowanego (SSL, HTTPS) na każdej platformie sprzętowej (nawet SOHO). 

Firewalle SonicWall identyfikują i kontrolują wszystkie aplikacji używane w sieci. Dzięki rozpoznawaniu aplikacji na podstawie ich unikalnych sygnatur - a nie portów lub protokołów - dodatkowa kontrola umożliwia utrzymywanie zgodności z przepisami i zapobiega wyciekom danych.

Poznaj 11 super mocy -> SonicWall Application Intelligence and Control.

Trustwave

Trustwave to wiodący dostawca usług w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzanych usług bezpieczeństwa, który koncentruje się na wykrywaniu zagrożeń i reagowaniu na nie.

Oferując kompleksowe portfolio zarządzanych usług w zakresie bezpieczeństwa, doradztwa i usług profesjonalnych oraz technologię ochrony danych, Trustwave pomaga firmom bezpiecznie przechodzić transformację cyfrową.

Przykładowe rozwiązania to:  Secure Email Gateway (SEG) Cloud  – platforma chmurowa do ochrony systemów poczty elektronicznej, APPDetectivePro – narzędzie do audytu baz danych, używane przez większość audytorów bezpieczeństwa baz danych oraz DBProtect – system stałego nadzoru nad bazami danych, uprawnieniami użytkowników, analizy podatności oraz ochrony przed wyciekiem danych. Trustwave to firma Singtel i globalne ramię bezpieczeństwa firm Singtel, Optus i NCS z klientami w 96 krajach.

SecureTrust ™, oddział firmy Trustwave, jest liderem w branży w zakresie innowacji i procesów zapewniania i utrzymywania zgodności i bezpieczeństwa. SecureTrust dostarcza światowej klasy usługi konsultingowe, usługi oceny zgodności i oceny ryzyka oraz rozwiązania dla rynku korporacyjnego, a także dostosowane programy i rozwiązania do zarządzania ryzykiem handlowym dla sponsorów programów handlowych na całym świecie.

SecureTrust proaktywnie ocenia i poprawia stan bezpieczeństwa firmy i eliminuje stres związany ze zgodnością ze standardami Payment Card Industry (PCI), prywatnością danych i zarządzaniem ryzykiem w dużych przedsiębiorstwach i małych firmach.

LOGmanager

LOGmanager to rozwiązanie sprzętowe (brak ograniczeń licencyjnych), służące do centralnego zarządzania logami i danymi maszynowymi zbieranymi z nielimitowanej liczby różnych źródeł (urządzeń sieciowych i bezpieczeństwa IT, systemów operacyjnych i aplikacji).

Lekki SIEM zasilany bazą NoSQL ze skalowalną, działającą w czasie zbliżonym do rzeczywistego wyszukiwarką i przejrzystym GUI do tworzenia rozbudowanych zapytań. W zestawie z WES (Windows Event Server), który służy do gromadzenia i filtrowania logów z systemów operacyjnych Windows.

AKTUALNOŚCI