Security

Oferujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu Security

Rosnąca liczba zagrożeń wraz z nowymi wektorami ataków, które są coraz bardziej skuteczne, wyrafinowane i powszechne, stawiają przed organizacjami nowe wyzwania z zakresu bezpieczeństwa danych.

Dodatkowo rosnąca ilość urządzeń działających w ramach Internetu Rzeczy (Internet of Things), możliwość używania urządzeń prywatnych do pracy (BYOD), usługi chmurowe, dzięki którym rzeczywiste wskazanie lokalizacji, w której znajdują się wrażliwe informacje sprawia, że nowoczesne firmy muszą zwrócić szczególną uwagę na kwestię ochrony danych i całej infrastruktury zarówno fizycznej jak i wirtualnej.

Naszą ofertę opieramy na sprawdzonych dostawcach, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku a oferowane systemy są możliwe do zaimplementowania w szybki sposób, mają bogatą wiedzę z zakresu Threat Intelligence czy w końcu wygodny model licencjonowania. 

Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję (AI) czy język maszynowy (ML)

W naszej ofercie znajdziesz również technologie oparte o deep learning. Odpowiednie oprogramowanie rozpoznaje nietypowe zachowania w sieci, uczy się ich oraz wskazuje potencjalne zagrożenia.

Silna kadra inżynierska, to gwarancja sprawnych wdrożeń

Nie ma rozwiązań uniwersalnych. Wiemy to z doświadczenia. Nasza kadra pomaga tworzyć zintegrowane usługi, dostosowane do potrzeb Twoich klientów. Pomagamy wykrywać zagrożenia, reagować na bieżące problemy i rozwiązywać trudne sytuacje. Zawsze, kiedy nas potrzebujesz

Trellix

Trellix to lider cyberbezpieczeństwa.
Bardziej znany z rozwiązań McAffe Enterprise oraz FireEye, które to właśnie zbudowały tę nową markę. 

Platforma Trellix dzięki połączonemu portfolio produktów zapewnia bezpieczeństwo na różnych warstwach;

 • Bezpieczeństwo punktów końcowych
 • Bezpieczeństwo w chmurze
 • Dane i użytkownicy
 • Bezpieczeństwo aplikacji
 • Bezpieczeństwo infrastruktury

Takie podejście znacznie wykracza poza standardową ochronę a multitechniczne portfolio, pozwala wpisać się trend zapewniania kompleksowej ochrony z modnym obecnie kierunkiem Extended Detection and Response (XDR).

Dzięki Trellix jesteśmy w stanie skutecznie blokować zaawansowane ataki malware,
APT czy zero-day wykorzystujące aplikacje WWW, pocztę elektroniczną czy zwykłe pliki.

Przy użyciu Trellix otrzymujemy m.in. możliwość;

 • Subskrybowania bazy wiedzy Dynamic Threat Inelligence
 • Ochrony poczty e-mail FireEye EX
 • Ochrony web – FireEye NX 
 • Ochrony stacji końcowych – FireEye HX oraz HELIX
 • Uruchomienia bezpiecznego laboratorium analitycznego – FireEye AX
 • Przechwytywania pełnych pakietów ruchu – FireEye PX
 • Obsługi, identyfikacji i rozwiązywania incydentów bezpieczeństwa – FireEye IA
 • Analizy powłamaniową - FireEye PX

Trustwave

Platforma Trustwave pomaga firmom bezpiecznie przechodzić transformację cyfrową zapewniając dostarczanie zarządzanych usług zabezpieczeń na żądanie 

Trustwave, jest rozpoznawany jako światowy lider w dziedzinie usług zarządzalnych, dostarcza szereg zintegrowanych narzędzi, adresując wszystkie sektory cyberbezpieczeństwa. Eksperci Trustwave, jako jedni z pierwszych wykrywają najnowsze podatności w systemach i aplikacjach, udaremniając nawet najbardziej wyszukane ataki a rozwiązanie zabezpiecza i zarządza spójnością infrastruktury sieciowej, komunikacji i danych krytycznych.

SecureTrust ™, oddział firmy Trustwave, jest liderem w branży w zakresie innowacji, procesów zapewniania i utrzymywania zgodności oraz bezpieczeństwa. SecureTrust dostarcza światowej klasy usługi konsultingowe, usługi oceny zgodności i oceny ryzyka oraz rozwiązania dla rynku korporacyjnego.

LOGmanager

LOGmanager czasami określany mianem lekkiego systemu klasy SIEM, to rozwiązanie sprzętowe wraz z przygotowanym zestawem licencji, służące do centralnego zarządzania logami i danymi maszynowymi zbieranymi z nielimitowanej liczby różnych źródeł (urządzeń sieciowych i bezpieczeństwa IT, systemów operacyjnych i aplikacji).


Rozwiązanie zasilane bazą NoSQL ze skalowalną, działającą w czasie zbliżonym do rzeczywistego wyszukiwarką i przejrzystym GUI do tworzenia rozbudowanych zapytań. W zestawie z WES (Windows Event Server), który służy do gromadzenia i filtrowania logów z systemów operacyjnych Windows.

Zaletą rozwiązania określanego przez samego producenta hasłem LOGmanager - „Radical Simplicity” jest kompletność, bardzo szybkie wdrożenie, intuicyjna obsługa, niezawodna platforma oparta o platformę DELL, oraz liczne referencje klientów z wielu sektorów rynkowych

Progress (KEMP+Flowmon)

Dostawca produktów do opracowywania, wdrażania i zarządzania aplikacjami wraz z przejęciem firmy Kemp Technologies, która specjalizuje się dostarczaniu, optymalizowaniu oraz ochronie aplikacji i sieci w dowolnych środowiskach chmurowych lub hybrydowych zyskała dodatkowe narzędzia do wzmocnienia oferty zarządzania. 

Progress od dawna dostarcza swoim klientom odpowiednie produkty do tworzenia aplikacji, których potrzebują, do wdrażania ich w taki sposób i w takim miejscu, jak sobie życzą, oraz do bezpiecznego i pewnego zarządzania nimi. Skupienie się na ułatwianiu pozytywnych  doświadczeń naturalnie zaowocowało przejęciem Kemp.

Progress Kemp to lider w dostarczaniu zawsze dostępnych aplikacji [AX]. Zapewnia ciągłą obsługę aplikacji, której przedsiębiorstwa i usługodawcy potrzebują do odniesienia sukcesu w biznesie. Firma Kemp na nowo zdefiniowała system równoważenia obciążenia (loadbalancing), oferując bardziej uproszczone wdrożenia, bardziej elastyczne opcje licencjonowania i światowej klasy pomoc techniczną.

Oprócz zapewnienia ciągłości działania aplikacji biznesowych, Kemp zapewnia też ich bezpieczeństwo m.in. poprzez moduł Web Application Firewall (WAF) w rozwiązaniach LoadMaster, do którego codziennie sygnatury dostarczane są przez firmę Trustwave. Rozwiązanie LoadMaster firmy Kemp to najpopularniejszy na świecie wirtualny system równoważenia obciążenia, z ponad 100 000 wdrożeń w 138 krajach.

Przejęcie przez KEMP firmy Flowmon Networks łączy dostarczanie aplikacji i usługi bezpieczeństwa z dogłębną widocznością sieci i zautomatyzowaną reakcją na incydenty bezpieczeństwa (NDR) - jest to idealne połączenie możliwości w celu uzbrojenia zespołów NetSecOps we wczesne wykrywanie zaawansowanych zagrożeń i anomalii sieciowych wraz z pełnymi aktywnymi pętlami sprzężenia zwrotnego na potrzeby działań naprawczych.

Hillstone

Rozwiązanie NGFW wyróżniane drugi rok z rzędu przez Gartner Peer Insights z wysokim współczynnikiem rekomendacji użytkowników 4,8/5 oraz notowane w rankingu NSS Labs ze statusem „Recomennded” skutecznie pojawia się w obszarze zainteresowań klientów szukających dostawcy spoza najbardziej znanych.

Hillstone przez lata obecności na rynku zyskał sławę za wysoką skuteczność bezpieczeństwa sieciowego u ponad 20000 użytkowników na całym Świecie głównie dzięki wykorzystywaniu sztucznej inteligencji (AI) oraz nauczaniu maszynowemu (ML).


Producent, zależnie od modelu oferuje zróżnicowane funkcjonalności i parametry, dzięki czemu urządzenia są oferowane zarówno dla klientów z mniejszą ilością urządzeń końcowych jak i dla tych korporacyjnych z wieloma tysiącami stacji roboczych.


Bezpieczeństwo jest nadal głównym celem przedsiębiorstwa. Naszym zadaniem jest słuchanie naszych klientów i tworzenie produktów, których desperacko potrzebują ”- mówi Tim Liu, CTO i współzałożyciel Hillstone Networks. „Naszą misją od samego początku jest służenie naszym klientom i wyposażanie ich w najinteligentniejszą, najbardziej usprawnioną i najsilniejszą platformę bezpieczeństwa po przystępnej cenie.

CRYPTOMAGE

Cryptomage, dostawca rozwiązań klasy NDR (Network Detection and Response), to najnowszy producent w ofercie S4E z zakresu Security. 

Dzięki temu partnerstwu, będziemy oferować flagowe rozwiązanie producenta – sondę sieciową Cryptomage Cyber Eye, tym samym dokładając kluczowy składnik nowoczesnego systemu bezpieczeństwa w organizacji, dając dodatkową widoczność i zmniejszając czas reakcji na pojawiające się zagrożenia. 

Poza standardową, obecną nawet u konkurencji, analizą zachowań użytkowników i urządzeń, jesteśmy w stanie analizować zachowania protokołów sieciowych, poszczególnych urządzeń w sieci, a nawet wykrywać komunikację opartą na steganografii, chętnie wykorzystywanej wśród cyberprzestępców. 

Zaletą samego rozwiązania jest szybkość implementacji, bezkolizyjność wobec rozwiązań IT, istniejących w środowisku klienta oraz alerty napływające już w pierwszych godzinach od uruchomienia systemu, które pozwalają - dzięki zaawansowanym algorytmom, uczeniu maszynowemu i bazie wiedzy - określić, czy mamy do czynienia ze zwykłym alertem, czy zdarzeniem posiadającym cechy incydentu bezpieczeństwa, wskazującym na symptomy ataku, mogącego się w szybkim czasie rozwinąć w skompromitowanie organizacji, wyciek danych, blokadę działalności operacyjnej lub wymuszenie okupu.

AKTUALNOŚCI