| Struktura
14877
page,page-id-14877,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive
 

Struktura

ZARZĄD

tel: +48 504 119 275
e-mail: arkadiusz.mozdzen@s4e.pl

Arkadiusz Możdżeń

CTO / Członek zarządu ds. rozwoju

tel: +48 697 067 047
e-mail: pawel.pietka@s4e.pl

Paweł Piętka

CEO / Prezes zarządu

tel: +48 507 013 418
e-mail: sebastian.karpinski@s4e.pl

Sebastian Karpiński

CFO / Wiceprezes zarządu ds. finansowych

PION DELL EMC

tel: +48 609 089 099
e-mail: wojciech.sawicki@s4e.pl

Wojciech Sawicki

Dell EMC team leader

tel: +48 603 323 203
e-mail: robert.rogalski@s4e.pl

Robert Rogalski

Dell EMC sales leader

tel: +48 691 505 105
e-mail: daniel.sorys@s4e.pl

Daniel Sorys

Dell EMC product manager

tel: +48 785 055 453
e-mail: krzysztof.sprawnik@s4e.pl

Krzysztof Sprawnik

Dell EMC solution architect

tel: +48 669 475 075
e-mail: mariusz.kubala@s4e.pl

Mariusz Kubala

Dell EMC sales representative

tel: +48 669 305 905
e-mail: ada.tworo@s4e.pl

Ada Tworo

Dell EMC sales representative

tel: +48 785 550 961
e-mail: malgorzata.sprawnik@s4e.pl

Małgorzata Sprawnik-Szczepańska

Dell EMC sales representative

tel: +48 697 860 132
e-mail: wojciech.bak@s4e.pl

Wojciech Bąk

Dell EMC sales representative

tel: 661 802 187
e-mail: robert.rezner@s4e.pl

Robert Rezner

Dell EMC sales representative

tel: +48 669 206 406
e-mail: agata.kubiesa-krzosa@s4e.pl

Agata Kubiesa-Krzosa

Dell EMC inside sales

Jakub Goryszewski

Dell EMC inside sales

PION HUAWEI

tel: +48 697 867 087
e-mail: piotr.gastol@s4e.pl

Piotr Gastoł

Huawei team leader

tel: +48 882 138 965
e-mail: monika.misiek@s4e.pl

Monika Misiek

Huawei regional sales leader

tel: +48 603 753 793
e-mail: adam.przetak@s4e.pl

Adam Przetak

Huawei IP product manager

tel: +48 660 004 607
e-mail: michal.biwejnis@s4e.pl

Michał Biwejnis

Huawei sales representative

tel: +48 792 088 714
e-mail: marta.gorlinska-janyst@s4e.pl

Marta Gorlińska - Janyst

Huawei partner development manager

tel: +48 607 097 047
e-mail: karol.przetakiewicz@s4e.pl

Karol Przetakiewicz

Huawei product manager

tel: +48 785 054 278
e-mail: krystian.nowacki@s4e.pl

Krystian Nowacki

Huawei IT presales

tel: +48 601 753 594
e-mail: konrad.nawara@s4e.pl

Konrad Nawara

Huawei junior product manager

tel: +48 609 780 265
e-mail: anna.mol-madej@s4e.pl

Anna Mol- Madej

Huawei channel manager

PION Commvault, Nutanix, Quantum (CNQ)

tel: +48 669 086 046
e-mail: maciej.grotynski@s4e.pl

Maciej Grotyński

Commvault, Nutanix, Quantum team leader

tel: +48 691 105 005
e-mail: tomasz.kadluczka@s4e.pl

Tomasz Kadłuczka

Quantum business development manager

tel: +48 667 260 191
e-mail: grzegorz.szostak@s4e.pl

Grzegorz Szostak

Commvault, Nutanix, Quantum presales

PION DATA CENTER

tel: +48 603 073 921
e-mail: grzegorz.nizinski@s4e.pl

Grzegorz Niziński

Data Center & Infrastructure business development manager

PION SECURITY

tel: +48 662 277 588
e-mail: krzysztof.strak@s4e.pl

Krzysztof Strąk

Security business development manager

tel: +48 693 517 507
e-mail: sabina.tomczak@s4e.pl

Sabina Tomczak

Security business operation manager

PION Energy Solutions

tel: +48 609 070 083
e-mail: pawel.senderski@s4e.pl

Paweł Senderski

Energy Solutions junior product manager

S4EDU

tel: +48 661 800 074
e-mail: magdalena.wlodarczyk@s4e.pl

Magdalena Włodarczyk

Team Leader S4EDU

tel: +48 691 475 216
e-mail: marcin.tymieniecki@s4e.pl

Marcin Tymieniecki

S4EDU business development manager

tel: +48 785 060 024
e-mail: anna.przygoda-rostek@s4e.pl

Anna Przygoda-Rostek

Inside sales

S4Engineers

tel: +48 693 567 507
e-mail: lukasz.olszak@s4e.pl

Łukasz Olszak

S4Engineers team leader

tel: +48 663 114 805
e-mail: bogdan.lata@s4e.pl

Bogdan Lata

Service sales team leader

DZIAŁ MARKETINGU

tel: +48 785 052 870
e-mail: mateusz.strzelecki@s4e.pl

Mateusz Strzelecki

CMO / Dyrektor marketingu

tel: +48 693 627 677
e-mail: malgorzata.dobrowolska@s4e.pl

Małgorzata Dobrowolska

Dell EMC marketing manager

tel: +48 604 794 156
e-mail: anna.smolarek@s4e.pl

Anna Smolarek

Huawei marketing manager

tel: +48 667 905 005
e-mail: anna.albera-pelczarska@s4e.pl

Anna Albera - Pelczarska

PR manager

tel: +48 785 050 649
e-mail: jagoda.augustyniak@s4e.pl

Jagoda Augustyniak

CNQ marketing manager

tel: +48 669 905 005
e-mail: magdalena.medrzak@s4e.pl

Magdalena Mędrzak

Junior marketing manager

tel: +48 785 055 975
e-mail: michalina.popinska@s4e.pl

Michalina Popińska

Dell EMC marketing manager

DZIAŁ LOGISTYKI

tel: +48 663 406 605
e-mail: piotr.zysiak@s4e.pl

Piotr Zysiak

Kierownik działu logistyki

tel: +48 663 746 202
e-mail: wojciech.winczura@s4e.pl

Wojciech Winczura

Specjalista ds. logistyki

tel: +48 697 867 067
e-mail: inez.pankiewicz@s4e.pl

Inez Pankiewicz

Młodszy specjalista ds. zamówień

tel: +48 785 060 078
e-mail: konrad.nowak@s4e.pl

Konrad Nowak

Asystent ds. logistyki

tel: +48 693 520 128
e-mail: agnieszka.gawrys@s4e.pl

Agnieszka Gawryś

Młodszy specjalista ds. zamówień

DZIAŁ FINANSOWY

tel: +48 501 477 761
e-mail: kamil.kowalik@s4e.pl

Kamil Kowalik

Analityk biznesowy

tel: +48 669 085 075
e-mail: aneta.norek@s4e.pl

Aneta Norek

Kierownik zespołu ds. finansowych

tel: +48 667 657 677
e-mail: anna.sawicka@s4e.pl

Anna Sawicka

Specjalista ds. finansowych

Renata Boduch

Asystent ds. finansowych

BACK OFFICE

tel: +48 697 067 057
e-mail: kamila.zurawiecka@s4e.pl

Kamila Żurawiecka

Kierownik administracji

tel: +48 601 507 527
e-mail: edyta.padewska@s4e.pl

Edyta Padewska

Specjalista ds. administracji

tel: +48 785 053 972
e-mail: dominika.debosz@s4e.pl

Dominika Dębosz

Asystentka biura

tel: +48 785 057 611
e-mail: patrycja.srokosz@s4e.pl

Patrycja Srokosz

Asystentka biura