| Pobierz najnowszy raport S4EDU
17525
single,single-news,postid-17525,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive

Pobierz najnowszy raport S4EDU

Raport „Trendy zarządzania organizacją i nowoczesnego przywództwa w branży integratorów IT” jest podsumowaniem badania ankietowego przeprowadzonego wśród kadry menadżerskiej naszych Partnerów. Zapytaliśmy między innymi o postrzeganie roli menadżera w firmie, o problemy i wyzwania codziennego zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z wnioskami, komentarzami i wynikami. Zachęcamy także do dzielenia się swoimi przemyśleniami (magdalena.wlodarczyk@s4e.pl).

 

W czasach gdy technologia i dostępne rozwiązania mocno prześcignęły myśli oraz wyobraźnię naszych klientów, kompetentny kanał sprzedaży to jeden z podstawowych kluczy do sukcesu każdego dystrybutora. 
Dlatego też intencją S4E jest rozwój jednego z trzech filarów naszej dystrybucji, czyli edukacji” – mówi Paweł Piętka, CEO S4E.
 
S4Edu w najbliższym czasie będzie rozbudowywać swoją ofertę szkoleń, również biznesowych. Zachęcamy do śledzenia naszych działań!
Chwalimy się kolejną nagrodą: "Best Dell EMC B2B Brand Ambassador."
czytaj więcej
Podczas Commvault Partner Day 2018 zostaliśmy nagrodzeni za naszą pracę, zaangażowanie i wsparcie partnerów biznesowych.
czytaj więcej
Nagroda od Huawei - "Outstanding Learning Partner of the year 2017"
czytaj więcej

S4Etechklub 03.04.2018

Za nami pierwsza spotkanie S4Etechklubu w plenerze.
czytaj więcej
‹ Powrót