| Commvault
16450
page,page-id-16450,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.1,vc_responsive
 

Commvault Next Generation Platform to zaawansowane oprogramowanie do zabezpieczenia, zarządzania oraz ochrony danych i informacji w każdym przedsiębiorstwie.

Światowy lider Magicznego Kwadratu Gartnera

Commvault od 6 lat zajmuje pierwsze miejsce w kategorii oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych/odtwarzania, jest również liderem w kategorii oprogramowania do archiwizacji.

Dowiedz się więcej

Globalne zaufanie i wsparcie biznesowe

Firma cieszy się zaufaniem ponad 19 000 klientów na całym świecie. Strategicznymi partnerami Commvault są wiodące firmy technologiczne na całym świecie: Hitachi Data Systems, Microsoft, NetApp, VMware, Novell, HP, Oracle, Bull, Fujitsu i SAP.

Niezależność od platformy sprzętowej i aplikacyjnej

Commvault Next Generation Platform doskonale integruje się z istniejącą warstwą sprzętową i aplikacyjną w środowisku klienta – oznacza to mniejsze koszty inwestycji.

Jeden punkt zarządzania

Commvault Next Generation Platform bazuje na jednej platformie, która dzięki swojej modularnej budowie jest w stanie sprostać potrzebom wszystkich klientów – od zabezpieczania danych na laptopach/stacjach roboczych po zaawansowaną ochronę wielodziałowego, heterogenicznego środowiska z wieloma aplikacjami.

Dedykowane modele licencyjne to łatwiejsza sprzedaż

Commvault wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dzięki czemu oferuje kilka modeli licencyjnych oprogramowania. Platforma Commvault obejmuje moduły do analizy, replikacji, ochrony, archiwizowania i wyszukiwania danych, na które kupuje się oddzielne licencje.

 

Firma S4E S.A. Polska to autoryzowany dystrybutor Commvault, oferujący najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Jako dostawca produktów Commvault zajmujemy się także ich wdrażaniem i serwisem.

Jedno rozwiązanie – wiele możliwości

 • Tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie danych
 • Archiwizacja danych i tworzenie kopii zapasowych w ramach jednego okna dzięki technologii OnePass
 • Zarządzanie kopiami migawkowymi
 • Integracja i ochrona środowisk wirtualnych
 • Deduplikacja
 • Replikacja
 • Zaawansowane raportowanie
 • Samodzielny dostęp dzięki zaawansowanemu dedykowaniu uprawnień
 • Automatyzacja pracy
 • Zaawansowane wyszukiwanie danych
 • Przechowywanie danych bazujące na zawartości
 • Obowiązek prawny
 • Content Store

Poznaj unikalne modele licencyjne i zarabiaj więcej

Model Agentowy

Oparty na korzystaniu z wybranych funkcjonalności, ilości serwerów, aplikacji. Model ten doskonale sprawdza się w dobrze zorganizowanych i stałych środowiskach, które nie ulegają zmianom, a dodatkowo przechowują dużą ilość danych.

Model Pojemnościowy (CLA)

Oparty na liczbie danych źródłowych przed deduplikacją, które podlegają ochronie lub archiwizacji. Skalowanie odbywa się co 1 TB, zaczynając już od 1 TB.

Dedykowany bundle

Do ochrony środowiska wirtualnego. Licencjonowanie oparte jest w tym modelu na liczbie maszyn wirtualnych lub liczbie procesorów. Dodatkową korzyć stanowi fakt, że model ten można łączyć z modelem pojemnościowym w celu minimalizacji kosztów inwestycji.

Subskrypcja dla Dostawców Usług

Zaletą tego modelu jest brak konieczności wkładu finansowego na początku inwestycji. Dostawca usług rozlicza się co miesiąc na podstawie wykorzystanej przestrzeni. W ramach jednej opłaty wliczone są już koszty licencji, jak i świadczenia serwisu.

Zostań partnerem Commvault

Traf do grona innowacyjnych firm zmieniających status quo w branży IT.

Pobierz umowę partnerską

Z chęcią odpowiem na Twoje pytania

tel: +48 669 086 046
e-mail: maciej.grotyński@s4e.pl

Maciej Grotyński

CNQ Team Leader

Imię

Nazwisko

Firma

E-mail

Wiadomość

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest S4E S.A., ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C, 30-148 Kraków.
Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych do chwili wycofania zgody przez właściciela danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania, przenoszenia oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Posiada Pani/Pan także prawo do bycia zapomnianym. Dane kontaktowe: e-mail: krk@s4e.pl, administrator_rodo@s4e.pl, tel: +48 12 296 45 45

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie ze strony S4E S.A., ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C, 30-148 Kraków, materiałów marketingowych i informacyjnych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. 2013 r. poz. 1422)

  Wyrażam zgodę na używanie przez S4E S.A., ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C, 30-148 Kraków, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w celu przekazywania informacji marketingowych i biznesowych zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).