xFusion Digital Technologies to czołowy dostawca infrastruktury serwerowej

Globalny zasięg i duże aspiracje

xFusion ciągle tworzy nową wartość dla klientów i partnerów oraz przyspiesza cyfrową transformację różnych branż. Dzięki globalnemu zasięgowi, xFusion utworzyło 11 centrów badawczych, 7 biur regionalnych i 6 Globalnych Centrów Pomocy Technicznej (GTAC) na całym świecie. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania obliczeniowe dla ponad 10 000 klientów w ponad 130 krajach i regionach, w tym dla 223 firm z listy Fortune Global 500 w kluczowych branżach, takich jak telekomunikacja, finanse, internet, transport i energetyka.

Kanał Partnerski w centrum uwagi

Serwery xFusion stanowią uzupełnienie naszej oferty z zakresu Huawei EBG. Producent stawia mocno na kanał partnerski. Prowadzi rejestrację projektów, oraz zapewnia elastyczne warunki finansowe w postaci zwrotów i atrakcyjnego systemu back-end rebates, którego Huawei nie oferowało w obszarze serwerów.

Kluczowe atuty serwerów xFusion

xFusion to rozwiązania zapewniające najnowsze układy krzemowe z rodziny Intel Xeon Sapphire rapids oraz AMD EPYC Genoa. W przypadku Intel Xeon dostępne są także poprzednie generacje, co umożliwia zachowanie pełnej integralności w ramach rozbudowy działających środowisk wirtualnych.

Atutem serwerów jest wysoka skalowalność, pozwalają one na instalację aż 34 dysków NVMe w obudowie 2U. Pełne wsparcie dla DDR5, PCIe 5.0, GPU NVIDIA Tesla wraz z licencję obejmującą wszystkie funkcjonalności modułu zarządzania iBMC.

Ponadto posiadają sloty OCP 3.0, które w ramach Open Compute Project, umożliwiają korzystanie z szerokiej gamy kart komunikacyjnych wraz z wymianą w trybie Hot-Swap. Warto też wspomnieć o wsparciu dla akceleracji obliczeń za pomocą kart GPU. Użytkownik może zainstalować aż osiem tego typu jednostek w pojedynczym serwerze.

Serwery Rack

Pełna seria serwerów buduje potężną infrastrukturę obliczeniową

FusionServer / 1288H V7

Wysoka gęstość mocy obliczeniowej, niezawodność i bezpieczeństwo, efektywne oszczędzanie energii oraz inteligentne zarządzanie operacjami. FusionServer 1288H V7 to serwer 1U z dwoma gniazdami nowej generacji, wspierający NVMe, Open compute project, zaprojektowany do zastosowań związanych z internetem, centrami danych, usługami IT, obliczeniami w chmurze, wirtualizacją, obliczeniami o wysokiej wydajności (HPC), przedsiębiorstwami oraz usługami telekomunikacyjnymi i innymi złożonymi obciążeniami. 1288H V7 charakteryzuje się niskim zużyciem energii, dużą skalowalnością i niezawodnością, łatwą instalacją i uproszczonym zarządzaniem.

50% lepsza wydajność rozpraszania ciepła

Technologia rozpraszania ciepła na odległość poprzez rurki cieplne zapewnia niezawodne chłodzenie i większą adaptację temperatury.

66% mniej czasu przestoju systemu

Unikalna pamięć AI zapewnia stabilność działania systemu.

Oszczędność energii do 8% w porównaniu z średnią w branży

Dostarczany jest unikalny algorytm zapewniający najniższe zużycie energii wentylatorów i procesorów.

FusionServer / 1288H V7

Poznaj pozostałe model FusionServer

FusionServer / 2288 V7 FusionServer / 2288H V7 FusionServer / 5288 V7

Doskonała zróżnicowana moc obliczeniowa, prowadząca w kierunku świata AI

serwer heterogeniczny

FusionServer / G5200 V7

FusionServer G5200 V7 (G5200 V7) to serwer GPU nowej generacji typu 4U z dwoma gniazdami, który spełnia wymagania związane z uczeniem maszynowym i dużą pojemnością pamięci masowej.

Oferując wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo, efektywne oszczędzanie energii, uproszczone zarządzanie i łatwą instalację, nadaje się do pracy z obciążeniami związanymi z trenowaniem i wnioskowaniem ML / AI. Jest odpowiedni do scenariuszy analizy dźwięku, obrazu i wideo.

Ultra-duża pamięć masowa

  • Do 32 x dysków SAS/SATA 3,5 cala
  • Do 4 x dysków SSD NVMe
  • 2 x dysków SSD M.2

Najwyższa moc obliczeniowa

Najnowsze procesory Sapphire Rapids od Intela o TDP do 350 W
4 karty graficzne o podwójnej szerokości lub 10 kart graficznych o pojedynczej szerokości

50% lepsza wydajność rozpraszania ciepła niż jedno chłodzenie

Technologia rozpraszania ciepła na odległość poprzez rurki cieplne zapewnia niezawodne chłodzenie i większą adaptację temperatury.

Oszczędność energii do 8% w porównaniu z średnią w branży

Unikalny algorytm dla najniższego zużycia energii przez wentylatory i procesory

Wiodąca w branży technologia zasilania dla wyższej wydajności

Technologie poprawiające zasilanie i efektywność, umożliwiające wiodący w branży wskaźniki straty mocy niższe o 12,5% niż średnia branżowa.

Dowiedz się więcej

Poznaj pozostałe modele FusionServer GPU

 

FusionServer G5500 V7

Zrównoważona i elastyczna konfiguracja, preferowane rozwiązanie dla sztucznej inteligencji

FusionServer G5500 V7

FusionServer G8600 V7

Flagowy model nowej generacji

FusionServer G8600 V7

Więcej informacji na temat rozwiązań xFUSION

Poznaj producenta

Zapraszam do kontaktu