Jesteśmy najbardziej doświadczonym dystrybutorem Dell EMC w Polsce

Codziennie wspieramy partnerów w sprzedaży kompleksowych rozwiązań

Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy partnerom holistyczne podejście do rozwiązań Dell EMC. Skupiamy się na kompletnych rozwiązaniach, a nie na pojedynczych elementach.

Pomagamy im w promocji i sprzedaży rozwiązań opartych o architekturę konwergentną, wspieramy ich również w sprzedaży rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT i produktów sieciowych.

Liczby mówią same za siebie [zobacz infografikę]

Kompletne ścieżki certyfikacyjne. Elastyczne podejście do edukacji

Podczas szkoleń technicznych i produktowych Dell EMC przekazywana jest kompleksowa wiedza pozwalająca na skuteczną sprzedaż. Szkolenia prowadzone są według założenia: od ogółu do szczegółu. Cykl podzielony jest na dwa poziomy – handlowo-biznesowy oraz techniczny.

Organizujemy również cykl szkoleń - Akademia Sprzedawcy Dell EMC. Program ten powstał dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia w sprzedaży produktów Dell EMC z wiedzą z zakresu psychologii sprzedaży. Są to spotkania w formie warsztatów dedykowane dla przedstawicieli handlowych, którzy potrzebują przygotowania do prowadzenia skutecznych działań sprzedażowych u klienta końcowego.

Najbardziej wyspecjalizowana kadra inżynierska i największe DEMO LAB w Polsce

Ty masz problem, my mamy rozwiązanie.
Wspieramy naszych partnerów na wielu polach, m.in; poprzez wsparcie onsite czy też telefoniczne naszego eksperta. Realizujemy kompletne lub częściowe wdrożenia dla klienta.

Analizujemy infrastruktury klientów (storage, backup, virtualization) pod kątem wykorzystania zasobów, wydajności czy przyszłej możliwości rozbudowy. Oferujemy zarządzanie z jednego punktu wszystkimi umowami serwisowymi w imieniu Partner lub Klienta. Dbamy o ich odnowieniami i optymalizacją.
Nasi inżynierowie to praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Poznaj rozwiązania Dell EMC. Pomóż swoim klientom w cyfrowej transformacji

Data storage

Cloud Marketplace

Converged Infrastructure

Data protection

Potrzebujesz DEMO? Nic prostszego

Oferujemy bardzo szerokie portfolio rozwiązań Dell EMC.
Wspieramy również partnerów w obszarze PoC, czy instalacji demo.

Chętnie pomogę w wypożyczeniu DEMO.

Masz pytania dotyczące projektu? Chętnie pomogę.