Usługi VAD

Szkolenia I Certyfikacja

Od 18 lat zbieramy doświadczenie na rynku IT. Z naszych usług codziennie korzysta kadra najsilniejszych integratorów na rynku IT oraz wskazani przez Partnerów klienci indywidualni. Co roku edukujemy ponad 1000 osób. Kompleksowe ścieżki certyfikacyjne, wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska oraz profesjonalne Demo Lab zapewniają najwyższą jakość naszych szkoleń i warsztatów zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Wdrożenia I Serwis

Uczestniczymy w złożonych projektach informatycznych, łączymy kompetencje z wielu technologii. Doświadczona certyfikowana kadra, szeroki katalog usług, obsługa w języki polskim i angielskim. Działamy na terenie całej Europy. Działamy według standardu ISO 9001:2008.

Finanse

Potrafimy zapewnić specyficzne warunki płatności – wydłużone terminy płatności, leasingi czy odroczone terminy spłat należności. Dzięki środkom własnym i liniom kredytowym naszych banków jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni mechanizm płatności nawet najbardziej wymagającym klientom.

Logistyka

Gwarantujemy pełną obsługę logistyczną zamówień. Organizacja transport na terenie Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Jesteśmy elastyczni. Codziennie korzystamy z szerokiej gama przewoźników, którzy są liderami w kategorii transportu międzynarodowego i ekspresowego. Oferujemy możliwości podziału zamówień na kilka lokalizacji.


Marketing

Oferujemy pełne wsparcie w implementacji strategii marketingowych naszych Dostawców w kanale partnerskim. Zarządzamy funduszami marketingowymi. Projektujemy unikalne działania stymulujące sprzedaż naszych partnerów. Dysponujemy wyspecjalizowanym zespołem, który posiada kompetencje w planowaniu i wdrażaniu skutecznych działań marketingowych w cyfrowych czasach.