Lider przechowywania
i zarządzania multimediami

Quantum jest dostawcą najbardziej wydajnych rozwiązań do streamingu video i aplikacji multimedialnych. Quantum to najlepszy wybór w przypadku projektów z zakresu zarządzania multimediami.

Producent dostracza również uznane rozwiązania z zakresu pamięci masowej, które są idealnym komponentem dla infrastruktury chmurowej.

Największe firmy zajmujące się postprodukcją, transmisją video, produkcją video, projektowaniem graficznym i multimedialnym stawiają na Quantum.

Bezkompromisowa wydajność. Pełne wsparcie dla twórców

Wydajne pamięci masowe wspierające zarządzanie danymi

Unikalna kombinacja oprogramowania i pamięci masowej pozwala optymalizować zadania związane z produkcją wideo. Przyśpiesza dostęp do danych produkcyjnych i ułatwia skalowanie. To idealne zaplecze techniczne dla nowoczesnych firm, które są oparte na zasobach cyfrowych.

Nagradzany system wymiany plików StorNext

StorNext to połączenie szybkiego i równoległego systemu wymiany plików i zaawansowanego oprogramowania do zarządzania danymi. To rozwiązanie stworzone, by rozwiązać problem związany 
z szybkim udostępnianiem dużych zbiorów danych do analiz strategicznych.

StorNext 6 zapewnia unikalną kombinację wysokiej wydajności i zaawansowanego zarządzania danymi. Gwarantuje opłacalną skalowalność, przy obciążeniach systemu spotykanych w takich dziedzinach jak; produkcja mediów, Genomika, monitoring miast, projektowanie geoprzestrzenne, 
czy produkcja materiałów VR.

Obiektowe bazy danych

Bez względu na to, czy dane te są obrazami satelitarnymi, rysunkami CAD, plikami produkcyjnymi kolejnego kinowego hitu, danymi dotyczącymi sekwencji DNA czy raportami korporacyjnymi, ich wartość oparta jest na ciągłej i szybkiej dostępności.

Zbudowany w oparciu o technologię przechowywania obiektów następnej generacji, trwały magazyn online Quantum ekonomicznie skaluje się do setek petabajtów. 
Zachowując lepszą wydajnością niż taśma.

Rozwiązania do backup’u. Ekonomiczne i otwarte

Urządzenia DXi są zintegrowane ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do tworzenia kopii zapasowych, 
co ułatwia integrację z Twoim obecnym środowiskiem. Oferują widoczną redukcję poboru mocy i chłodzenia w centrach danych.

Rozwiązania DXi dzięki najlepszej w swojej klasie gęstości zapisu, umożliwiają klientom ochronę danych przy użyciu mniejszej liczby dysków. To w efekcie oznacza mniej miejsca na szafach, mniejszą moc i mniej chłodzenia.

Oferujemy wsparcie i doradztwo techniczne

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników technicznych będących codziennym wsparciem technicznym zasobów Quantum Polska.

Budujemy kompetencje techniczne Partnerów. Oferujemy wsparcie i doradztwo techniczne na etapie budowania koncepcji u klienta, ofertowania i wdrażania projektu oraz wsparcie posprzedażowe.

Sprawdź ceny katalogowe produktów Quantum

Jako autoryzowany dystrybutor Quantum, oferujemy pełne portfolio producenta. 
Do pobrania poniżej

Masz pytania? Chętnie pomogę.