Na podstawie opinii i ocen od użytkowników końcowych, którzy mają doświadczenie w zakupie, wdrażaniu i / lub korzystaniu z produktu lub usługi.

Hillstone Networks, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci korporacyjnych i zarządzania ryzykiem, z radością informuje, że po raz kolejny został uznany za wybór klientów w raporcie Gartner Peer Insights pt. ocena 4,8 / 5 gwiazdek. Gartner podkreśla: „Produkty na tym rynku muszą być w stanie obsługiwać wdrożenia zapór sieciowych w pojedynczym przedsiębiorstwie oraz duże i / lub złożone wdrożenia”.

„Bezpieczeństwo jest nadal głównym celem przedsiębiorstwa. Naszym zadaniem jest słuchanie naszych klientów i tworzenie produktów, których desperacko potrzebują ”- mówi Tim Liu, CTO i współzałożyciel Hillstone Networks. „Naszą misją od samego początku jest służenie naszym klientom i wyposażanie ich w najinteligentniejszą, najbardziej usprawnioną i najsilniejszą platformę bezpieczeństwa po przystępnej cenie. Uznanie przez naszych kolegów z branży i klientów w raporcie Gartner Peer Insights z wysokim wynikiem 4,8 / 5 w branży drugi rok z rzędu jest dla nas najwyższym wyróżnieniem. Jako firma będziemy kontynuować nasze zaangażowanie w innowacje, aby jak najlepiej sprostać potrzebom rynku i stale zmieniającym się zagrożeniom ”.

Wraz z rozwojem technologii, ataki organizacji pojawiają się, stwarzając nowe możliwości włamań. Tylko w ciągu ostatniego roku przedsiębiorstwa musiały dokonać przeglądu środków bezpieczeństwa, w dużej mierze ze względu na pracę zdalną i mnogość urządzeń uzyskujących dostęp do zasobów. Kompleksowa elastyczność Hillstone Networks i technologia oparta na sztucznej inteligencji mają wyjątkową pozycję, aby pomóc firmom wyprzedzić konkurencję, jednocześnie poprawiając całkowity koszt posiadania - kluczową kwestią w 2021 roku. Hillstone Networks zapewnia przystępne rozwiązania dla 20 000 klientów na całym świecie; blokowanie ataków w sieci, wykrywanie, śledzenie i łagodzenie naruszeń cyberbezpieczeństwa, które mogą mieć miejsce.

 

Gartner Peer Insights „Voice of the Customer”: Network Firewalls, Peers, 9 kwietnia 2021 r.

Pobierz i zapoznaj się z raportem: https://www.hillstonenet.com/gartner-market-guide-and-report/

Wymagane wyłączenie odpowiedzialności:

Wybór klientów Gartner Peer Insights to subiektywne opinie poszczególnych użytkowników końcowych, oceny i dane zastosowane w odniesieniu do udokumentowanej metodologii; nie reprezentują one ani nie stanowią poparcia dla firmy Gartner lub jej podmiotów stowarzyszonych.

 

Informacje o Hillstone Networks

Rozwiązania firmy Hillstone Networks w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem zapewniają przedsiębiorstwom i usługodawcom widoczność, analizę i ochronę, aby widzieć, rozumieć i przeciwdziałać wielowarstwowym, wieloetapowym zagrożeniom cybernetycznym. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.hillstonenet.com

Oryginalna treść informacji prasowej:  https://www.hillstonenet.com/?hillstone_press=for-second-year-in-a-row-hillstone-networks-recognized-by-gartner-as-customers-choice-for-network-firewalls-2021

__________________________________________________

Zainteresowały Cię rozwiązania Hillstone?
Zapraszam do kontaktu

Marceli Matczak
Security / SDN Business Development Manager

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl