Firma Kemp Technologies, dostawca kontrolerów zapewniających nieprzerwany dostęp do aplikacji (AX), zdobyła nagrodę Top Rated przyznawaną przez TrustRadius. Platforma recenzyjna B2B uznała firmę Kemp Technologies za zwycięzcę w kategorii równoważenia obciążenia dzięki doskonałym opiniom klientów i ich wysokiej satysfakcji z rozwiązania Kemp LoadMaster.

 Z wynikiem TrustRadius wynoszącym 9,8 na 10 na podstawie zweryfikowanych opinii klientów, Kemp został uznany przez społeczność TrustRadius za najlepsze rozwiązanie w kategorii równoważenia obciążenia. Klienci szczególnie doceniają prostotę i łatwość obsługi, elastyczność licencjonowania, świetny stosunek ceny do jakości oraz najwyższej klasy wsparcie techniczne.

„Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania i usługi i cieszymy się, że nasze starania zostały docenione nagrodą TopRated przyznawaną przez TrustRadius. To zawsze zaszczyt być docenionym przez naszych klientów. W Kemp łączymy innowacyjną technologię z wysokiej klasy obsługą klienta. Zamierzamy nadal zwiększać wartość naszego rozwiązania dzięki dodatkowym funkcjom i nowym produktom, aby wciąż dostarczać naszym klientom niezakłócony dostęp do aplikacji.” - powiedziała Deirdre Sarsfield, wiceprezes ds. marketingu Kemp Technologies.

Na portalu TrustRadius znajdują się dziesiątki zweryfikowanych recenzji, które przyczyniły się do wygranej Kemp.

Oto niektóre z nich:

„Wdrożenie zajęło mniej niż 30 minut bez żadnych problemów! Łatwość instalacji, łatwość konfiguracji i przyjazny interfejs użytkownika są DOSKONAŁE! Wsparcie Kempa zawsze było nakierowane na sukces klienta – odbierają telefon w ciągu kilku minut.”

„Kemp LoadMaster umożliwia nam czasowe wyłączenie serwera z puli, dzięki czemu możemy wykonywać konserwację poszczególnych serwerów przy jednoczesnym utrzymaniu usług dla naszych użytkowników. Brak konieczności planowania przerwy konserwacyjnej naprawdę pomógł w łataniu ostatnich luk zero-day Exchange.”


O TrustRadius

TrustRadius pomaga kupującym rozwiązania technologiczne w podejmowaniu lepszych decyzji, a dostawcom pozwala poprawić konwersję i uzyskać informacje o klientach. Każdego miesiąca ponad milion nabywców technologii B2B, w tym ponad 50% z dużych przedsiębiorstw, korzysta ze zweryfikowanych recenzji i ocen na TrustRadius.com, aby podejmować świadome decyzje zakupowe. Firma TrustRadius z siedzibą w Austin w Teksasie została założona przez odnoszących sukcesy przedsiębiorców i jest wspierana przez Mayfield Fund, LiveOak Venture Partners i Next Coast Ventures.

O Kemp

Kemp odpowiada za bezpieczne, niezawodne i wydajne dostarczanie aplikacji, którego wymagają przedsiębiorstwa i dostawcy usług sieciowych. Rozwiązania równoważenia obciążenia, monitoringu wydajności sieci oraz wykrywania zagrożeń i reagowania stanowią kompletną wartość dzięki uproszczonemu wdrożeniu, elastycznemu licencjonowaniu i najwyższej klasy obsłudze technicznej. Kemp jest światowym dostawcą najpopularniejszych rozwiązań równoważenia aplikacji z ponad 100 tysiącami wdrożeń w 138 krajach. Przejmij kontrolę nad AX na stronie kemp.ax.

.....................................................................................

Zainteresowały Cię rozwiązania Kemp Flowmon ?
Zapraszam do kontaktu

Marceli Matczak
Security / SDN Business Development Manager

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl