Warto postawić na rozwój kompetencji pracowników wykorzystując ofertę szkoleniową S4EDU. Certyfikaty stanowią najlepszy dowód kompetencji i doświadczenia danego inżyniera, resellera czy integratora. Na konkurencyjnym rynku stanowią one ważną przewagę i często są przysłowiowym „języczkiem u wagi”, ze względu na który Klient decyduje się na współpracę z danym partnerem.

Staramy się wychodzi na przeciw potrzeb edukacyjnych naszych Partnerów
Oferujemy szeroki wachlarz autorskich szkoleń Dell EMC. Od podstawowych rozwiązań po systemy HCI. Dane IDC wyraźnie pokazują, że rozwiązania hiperkonwergentne cieszą się aktualnie rosnącą popularnością. W trzecim kwartale 2019 roku globalne przychody ze sprzedaży tych urządzeń wzrosły o 18,7% w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.

Analizując zapytania naszych Partnerów, również w Polsce obserwujemy rosnące zainteresowanie tego typu rozwiązaniami. Nic dziwnego, infrastruktura HCI to nie tylko mniejsze rozmiary, lecz przede wszystkim prostsza instalacja, efektywne wdrożenia i wysoka wydajność. W S4E dostrzegliśmy tent trend już kilka lat temu i od tego czasu systematycznie rozwijamy naszą ofertę i kompetencje w tym zakresie. Dziś oferujemy rozwiązania hiperkonwergentne renomowanych vendorów, w tym Dell Technologies, który aktualnie jest wiodącym, globalnym producentem rozwiązań z tego obszaru.

Dwadzieścia lat doświadczeń w realizacji projektów IT
Jako specjalistyczny dystrybutor IT, działający w modelu VAD, od dwudziestu lat zbieramy doświadczenie na rynku IT. Posiadamy własne centrum kompetencyjno-edukacyjne, dostępne pod marką S4EDU, odpowiadające na aktualne potrzeby Partnerów i Klientów. To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to przede wszystkim: unikalna autorska oferta kilkudziesięciu specjalistycznych szkoleń technicznych, np. z technologii Dell EMC, prowadzonych przez S4Engineers. To zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach i codziennym utrzymaniu zaawansowanych rozwiązań IT.

Posiadamy jednym z największych Demo LAB-ów w Polsce
Dzięki niemu nasze szkolenia mają zwykle formę praktycznych warsztatów, podczas których administratorzy mają możliwość przećwiczyć różne konfiguracje czy optymalne sposoby reakcji na ewentualne awarie. Co istotne, jakość i skuteczność naszych szkoleń są stale mierzone ankietami, raportami poszkoleniowymi oraz poprzez wzajemną ocenę trenerów. Szkolenia dopasowujemy też do indywidualnych potrzeb klienta, osoby szkolonej. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu przekazujemy wiedzę, która jest pomocna zarówno administratorom, jak i inżynierom prowadzącym wdrożenia.

Nasze szkolenia z technologii Dell EMC przygotowują do egzaminów certyfikacyjnych producenta. Uczestnicy zdają egzaminy za pośrednictwem ośrodka egzaminacyjnego Pearson VUE. 
W naszym portfolio znajdują się szkolenia otwarte z zakresu Unity, Isilon, IDPA, Compellent, Data Domain, Avamar czy Networker.

Praktyczne warsztaty z rozwiązań Dell Networking
Dodatkowo oferujemy także warsztaty z zakresu komplementarnych i bardzo zaawansowanych technologicznie rozwiązań sieciowych Dell EMC Networking. Przygotowane są one z myślą o wszystkich obszarach rynku. W świecie produktów sieciowych rozwiązania DELL EMC charakteryzują się wprost wyjątkową elastycznością i funkcjonalnością. Ich podstawę stanowią zaawansowane rozwiązania LAN, na których można instalować sieciowe systemy operacyjne innych producentów oraz zaawansowane przełączniki Dell EMC Networking, otwarte na współpracę z różnymi systemami operacyjnymi. Dzięki tym rozwiązaniom klienci nie są skazani na sprzęt pochodzący od konkretnego dostawcy lecz sami decydują o architekturze sieci.

Obecnie prowadzimy szkolenia z takich technologii Dell EMC jak;

  • AVAMAR administracja i konfiguracja
  • DATA DOMAIN administracja i konfiguracja
  • ISILON administracja i konfiguracja
  • UNITY administracja i konfiguracja
  • NETWORKER administracja i konfiguracja
  • Szkolenia Dell EMC Networking: Dell Tech Circles – Networking Fundamentals, Del l Tech Circles – Basic Switching, Dell Tech Circles – Advanced Switching, Dell Tech Circles – Advanced Switching OS10.

Ideą działania S4EDU jest ścisła współpraca z Partnerem i często jego klientem.
Co istotne, tworzymy również szkolenia „szyte na miarę”, dostosowane do konkretnego Partnera i jego indywidualnych potrzeb. Realizujemy największe projekty w Polsce i za granicą - to daje uczestnikom dostęp do świeżej i praktycznej wiedzy z zakresu wdrożeń.

Aktualne informacje dostępne są na stronie www.s4edu.pl. Zapraszamy do współpracy.
Dla wygody naszych Partnerów i ich Klientów szkolenia organizowane są w Warszawie lub Krakowie.

Jeżeli interesują Cię autorskie szkolenia Dell Technologies / Dell EMC.
Zapraszamy do kontaktu

Anna Przygoda-Rostek
Manager ds. szkoleń S4EDU
+48 785 060 024
anna.przygoda-rostek@s4e.pl

Marcin Bartkowski
Dell EMC team leader
+48 504 589 090
marcin.bartkowski@s4e.pl

Źródła; https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS45731219