S4E S.A. ogłasza umowę dystrybucyjną z firmą Kemp na dostawę rozwiązań do równoważenia obciążenia i dostarczania aplikacji (ADC).

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z S4E w Polsce. Nasze relacje pozwolą firmie Kemp na zwiększenie zasięgu w Polsce, dzięki czemu będziemy mogli nadal zapewniać bezproblemową obsługę aplikacji firmom każdej wielkości na tym kluczowym rynku. Naszą misją jest zapewnienie łatwego, prostego i opłacalnego rozwiązania do równoważenia obciążenia klientom na całym świecie, bez konieczności rezygnacji z funkcjonalności lub satysfakcji klienta. Wieloletnia obecność na rynku, wiedza techniczna i rozbudowana sieć partnerów S4E są doskonale wpisują się w naszą wizję rozwoju,
- komentuje Thomas Kurz, Sales Director, Central Region.

Doskonałe uzupełnienie portfolio z obszaru Security
Kemp Technologies wpisuje się w wizję S4E oferowania klientom komplementarnego zestawu rozwiązań do ochrony  sieci korporacyjnych.

Oprócz zapewnienia ciagłości działania aplikacji biznesowych, Kemp zapewnia też ich bezpieczeństwo m.in. poprzez moduł Web Application Firewall w rozwiązaniach LoadMaster, do którego sygnatury dostarczane są przez firmę Trustwave, której S4E jest obecnie dystrybutorem na kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej.

Niedawne przejęcie przez Kemp Technologies firmy Flowmon Networks rozszerza możliwości w zakresie wizualizacji i ochrony ruchu nie tylko webowego ale i sieciowego oraz skutecznej ochrony przed atakami DDoS.Jest to doskonałe uzupełnienie brakującego elementu w portfolio Security S4E i jest również wykorzystywane przez inny produkt w naszej ofercie – LOGmanager, slużacy do centralnego zarządzania logami i danymi maszynowymi zbieranymi z nielimitowanej liczby różnych źródeł (urządzeń sieciowych i bezpieczeństwa IT, systemów operacyjnych i aplikacji), gdzie logi w formacie Common Event Format (CEF) z Kemp LoadMaster również są obsługiwane.

Więcej możliwości dla Partnerów
Partnerzy S4E zyskują tym samym profesjonalny zestaw rozwiązań od czołowych dostawców w swoich segmentach rynku bezpieczeństwa IT i tym samym mogą lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów.

Pozwala to również na możliwość kolejnych sprzedaży u klientów, którzy mogą budżetować przewidywalne wydatki na kolejne inwestycje, które uzupełniają się i cechują się prostotą wdrożeń i obsługi, skalowalnością, elastycznością oraz niskimi kosztami posiadania (TCO).

Kemp oferuje prostą i elastyczną ofertę zarówno dla środowisk lokalnych, jak i wirtualnych. Jest to szczególnie przydatne w przypadku chmur publicznych, gdzie takie podejście pozwala na znaczne oszczędności operacyjne w porównaniu z natywnymi modułami równoważenia obciążenia chmury.
To sprawia, że nasza oferta dla przedsiębiorstw i usługodawców jest bardziej kompleksowa. Będziemy wykorzystywać nasze kompetencje VAD (Value Added Distributor), aby wspierać naszych partnerów w osiąganiu sukcesu z Kemp Technologies w Polsce.

- komentuje Marceli Matczak, S4E Security / SDN Business Development Manager

O KEMP
Kemp zapewnia ciągłą obsługę aplikacji, której przedsiębiorstwa i usługodawcy potrzebują do odniesienia sukcesu. Firma Kemp na nowo zdefiniowała system równoważenia obciążenia, oferując bardziej uproszczone wdrożenia, bardziej elastyczne opcje licencjonowania i światowej klasy pomoc techniczną. LoadMaster firmy Kemp to najpopularniejszy na świecie wirtualny system równoważenia obciążenia, z ponad 100 000 wdrożeń w 138 krajach.

O S4E
Jesteśmy wyspecjalizowanym dystrybutorem IT z wartością dodaną, gdzie wartością dodaną jest również gotowość do rozwiązania każdego problemu technicznego lub biznesowego, z którym może spotkać się Partner. Firma posiada własne centrum szkoleniowe (S4EDU), zespół inżynierów (S4Engineers) oraz dedykowane jednostki biznesowe zajmujące się pamięcią masową, kopiami zapasowymi, bezpieczeństwem sieci i centrum danych. Bierzemy udział w złożonych projektach informatycznych i łączymy wiedzę z wielu technologii. Posiadamy certyfikowaną kadrę, szeroki wachlarz usług, oferujemy wsparcie w języku polskim i angielskim. Działamy na terenie całej Europy zgodnie z normą ISO 9001: 2008.

Od 2019 S4E jest częścią Grupy ALSO

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen / Szwajcaria) zrzesza dostawców i nabywców z branży ICT.

ALSO oferuje ponad 660 Dostawcom sprzętu, oprogramowania i usług IT dostęp do ponad 110 000 potencjalnych nabywców, którzy mogą skorzystać z szerokiego spektrum innych niestandardowych usług w sektorach logistyki, finansów i usług IT, a także tradycyjnych usług dystrybucyjnych. Od opracowania złożonych środowisk IT, dostarczenia i konserwacji sprzętu i oprogramowania, aż po zwrot, regenerację i remarketing sprzętu IT, ALSO oferuje wszystkie usługi w jednym miejscu. ALSO jest reprezentowane w 23 krajach europejskich i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 miliardów euro przy zatrudnieniu około 4 000 pracowników w roku podatkowym 2019. Głównym udziałowcem ALSO Holding AG jest Droege Group z Düsseldorfu w Niemczech. Więcej informacji można znaleźć pod adresem - also.com

____________________________________

Zapraszam do kontaktu 

Marceli Matczak
Security / SDN Business Development Manager

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl