Dell EMC CloudIQ
Proaktywny monitoring i analityka dostępne z każdego miejsca i o każdej porze.

Dell EMC CloudIQ to oprogramowanie zaprojektowane dla chmury obliczeniowej i niewymagające instalacji; włącza się w wyniku aktywacji standardowej, bezpiecznej funkcji telemetrii. Dzięki uczeniu maszynowemu umożliwia proaktywne monitorowanie i pomiary na podstawie danych telemetrycznych pozyskanych przez urządzenia Dell EMC.

Kontrola obszernego portfolio Dell EMC
Oprogramowanie obsługuje obszerne portfolio produktów Dell EMC, nie ograniczając się jedynie do rozwiązań magazynowania danych. Portfolio obejmuje elementy infrastruktury konwergentnej
i sieciowej, w tym Dell EMC Unity XT, SC Series, PowerStore, PowerVault, VxBlock, PowerMax, Isilon, XtremIO oraz switche Connectrix. Ponadto firma ogłosiła, że przyszłe wydania CloudIQ będą obsługiwać resztę rozwiązań infrastruktury w portfolio Dell EMC.

Bezpieczeństwo i koncentracja na UX
CloudIQ wyróżnia się niezwykle szybkimi i prostymi w obsłudze funkcjami analizy, przedstawiając zarejestrowane informacje w formie prostej oceny stanu, która jest intuicyjna i łatwa w zrozumieniu. Komunikacja jest w pełni bezpieczna, a inteligentne analizy przeprowadzane są w dobrze zabezpieczonym centrum danych Dell Technologies, nie w publicznej chmurze obliczeniowej firmy trzeciej. Administratorzy mogą bezpiecznie łączyć się z platformą na urządzeniu przenośnym, ułatwiając im wymianę ważnych informacji z kierownikami ds. IT i innymi zainteresowanymi.

[Pobierz broszurę] 

__________________________________________

Zapraszam do kontaktu 

Agata Kubiesa-Krzosa
Dell EMC product manager

+48 669 206 406
agata.kubiesa-krzosa@s4e.pl