PowerStore to rewolucyjne urządzenie pamięci masowej firmy Dell Technologies.
Zapewnia klientominfrastrukturę, która przyspieszy cyfrową transformację.

Zaprojektowany z myślą o erze danych, PowerStore obsługuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne obciążenia — od brzegowych po rdzeniowe i chmurę. Dzięki PowerStore firmy Dell EMC i Intel rozszerzyły rozwój SCM opartego na technologii Intel Optane o kolejne wiodące w branży rozwiązanie, którym jest urządzenie pamięci masowej o krytycznym znaczeniu i którego brakowało na rynku.

Od momentu wprowadzenia na rynek, PowerStore zdobył uznanie w branży i wiele nagród, a dzięki systemom w ponad 50 krajach i dystrybucji sprzedażowej przekraczającej 2 miliardy USD, osiąga również znaczący sukces sprzedaży.

PowerStore został zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu najnowszych technologii pamięci masowej i interfejsów w celu maksymalizacji wydajności aplikacji i wyeliminowania wąskich gardeł.

DO 7X WIĘCEJ IOPS *
* Na podstawie analizy firmy Dell porównującej klaster PowerStore 9000 4x z Unity XT 880 operującymlosowym odczytem/zapisem 70/30, rozmiarem bloku 8K z aktywną kompresją i deduplikacją, marzec 2020 r. Rzeczywista wydajność będzie się różnić w zależności od konfiguracji, użytkowania i zmian produkcyjnych.

DO 3X KRÓTSZE OPÓŹNIENIA *
*Na podstawie analizy firmy Dell porównującej PowerStore 9000 z Unity XT 880 przy 300 tys. IOPS, losowo 8 tys., miksie odczytu/zapisu 70/30, aktywnej kompresji i deduplikacji, marzec 2020 r. Rzeczywista wydajność będzie się różnić w zależności od konfiguracji, użytkowania i zmian produkcyjnych.

DO 4,5 MLN IOPS *
*Na podstawie testów firmy Dell obejmujących klaster czterech modeli PowerStore 5000 o rozmiarze bloku 4K, 100% odczytów, z aktywną kompresją i deduplikacją. Marzec 2020 r. Rzeczywista wydajność będzie się różnić w zależności od konfiguracji i użytkowania oraz zmienności produkcyjnej.

 

POBIERZ E-BOOK: PowerStore Przewodnik sprzedaży

Wyrażam zgodę na używanie przez S4E S.A., ul. Bokserska 66, 00-690 Warszawa, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w celu przekazywania informacji związanych z promocjami oraz usługami świadczonymi przez S4E S.A zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800). W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest S4E S.A., ul. Bokserska 66, 00-690 Warszawa. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych do chwili wycofania zgody przez właściciela danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania, przenoszenia oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Posiada Pani/Pan także prawo do bycia zapomnianym. Dane kontaktowe: e-mail: krk@s4e.pl, administrator_rodo@s4e.pl, tel: +48 12 296 45 45

 

_______________________________________________
Zapraszam do kontaktu 

Agata Kubiesa-Krzosa
Dell EMC product manager

+48 669 206 406
agata.kubiesa-krzosa@s4e.pl