Wsparcie Kemp zapewnia bezpieczne, zawsze aktywne środowisko aplikacji, którego wymagają przedsiębiorstwa i dostawcy usług.

Rozwiązania firmy Kemp do równoważenia obciążenia, monitorowania wydajności sieci oraz wykrywania i reagowania w sieci niosą ze sobą maksymalną wartość dzięki uproszczeniu wdrożeń, elastycznemu licencjonowaniu i najwyższej jakości pomocy technicznej.

Kemp to najpopularniejsze na świecie rozwiązanie do obsługi aplikacji z ponad 100 000 wdrożeniami w 138 krajach.

Platforma numer 1 według ocen i recenzji klientów obsługi aplikacji.
Kemp to najlepiej oceniany w branży system równoważenia obciążenia i kontroler dostarczania aplikacji (ADC) we wszystkich głównych witrynach internetowych z recenzjami produktów innych firm, w tym Gartner Peer Insights.

Kontrolery dostarczania aplikacji/równoważniki obciążenia
Gama systemów równoważenia obciążenia Kemp LoadMaster zapewnia bezkonkurencyjną prostotę, elastyczność, wartość i wsparcie techniczne, dzięki czemu możesz zapewnić swoim klientom stały dostęp do aplikacji.

Posiadające zakres od 500 Mb/s do 100 GB, wielokrotnie nagradzane opcje wdrożeń sprzętowych, wirtualnych i natywnych dla chmury, w tym pierwsze w branży oprogramowanie równoważenia obciążenia na pojedynczą aplikację, zapewniają rozwiązania dla ponad 25 000 klientów na całym świecie, od małych aż po wielkie przedsiębiorstwa, a także dla operatorów telekomunikacyjnych.

Monitorowanie wydajności sieci
Monitorowanie sieci Kemp Flowmon zapewnia widoczność, która sama w sobie umożliwia rozwiązanie 95% problemów i incydentów sieciowych, takich jak:

• Skanery ręczne w centrum logistycznym nie komunikują się z serwerami, co wstrzymuje operacje logistyczne

• Serwery używają przestarzałych certyfikatów i słabych algorytmów szyfrowania

• Czas rozwiązywania incydentów jest zbyt długi z powodu braku dokumentacji i kompleksowej wiedzy na

temat urządzeń i usług sieciowych.

• Brak informacji o strukturze ruchu utrudnia podjęcie decyzji, co blokować, a na co zezwalać w regułach

zapory, przez co konfiguracja zapory jest zbyt długa.

• Wadliwy serwer ogranicza przepustowość z powodu nieprawidłowej konfiguracji, a pracownicy skarżą się na powolne połączenie.

• Urządzenia służące zarówno do potrzeb osobistych, jak i związanych z pracą są trudne do zarządzania i

zabezpieczania ze względu na brak kontroli.

Kemp Flowmon Collector jest przeznaczony do pracy w środowiskach chmurowych i hybrydowych. Zapewnia równy poziom widoczności, niezależnie od tego, czy jest wdrażany w chmurze publicznej, czy lokalnie.

Wykrywanie i reagowanie w sieci
Kemp Flowmon Network Detection and Response zapewnia oparty na uczeniu maszynowym dodatek do struktury zabezpieczeń, który wykrywa zagrożenia sieciowe i inne anomalie. Wykorzystując 40 metod wykrywania obejmujących ponad 200 zaawansowanych algorytmów, wykrywa i zgłasza złośliwe działania, ataki oprogramowania szantażującego lub naruszenia danych.

W połączeniu z błyskawicznym skanowaniem i uwzględnieniem kontekstu wyszukiwania anomalii, zapewnia natychmiastową analizę zakresu i okoliczności ataku, aby zapewnić wystarczającą ilość czasu na zajęcie się zagrożeniem przed jego eskalacją.

POBIERZ BROSZURĘ - POZNAJ WSZYSTKIE KLUCZOWE PRZEWAGI TECHNOLOGII KEMP

Wyrażam zgodę na używanie przez S4E S.A., ul. Inflancka 4B, 00-189 Warszawa, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, w celu przekazywania informacji związanych z promocjami oraz usługami świadczonymi przez S4E S.A zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800). W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest S4E S.A., ul. Inflancka 4B, 00-189 Warszawa. Po wyrażeniu zgody Państwa dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych do chwili wycofania zgody przez właściciela danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi które są upoważnione na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania, przenoszenia oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Posiada Pani/Pan także prawo do bycia zapomnianym. Dane kontaktowe: e-mail: krk@s4e.pl, administrator_rodo@s4e.pl, tel: +48 12 296 45 45