Najbardziej efektywne kosztowo rozwiązanie Flash-to-Flash do tworzenia kopii zapasowych.

Nadchodzi zmiana: D2D2T na F2F2X

Gdy dane stają się napędem cyfrowego świata, branża podstawowej pamięci masowej przechodzi transformację, odchodząc od nośników dyskowych w kierunku rozwiązań opartych na pamięci flash. Jednak znaczna ilość infrastruktury pamięci masowej – zwłaszcza tworzenie kopii zapasowych – pozostaje zakorzeniona w przeszłości, opierając się na technologii Disk-to-Disk-to-Tape (D2D2T), co stanowi prawdziwy problem, prowadzący do niedopuszczalnie długich okresów tworzenia kopii zapasowych i długich, nieprzewidywalnych docelowych czasów odzyskiwania (RTO).

Huawei ma jednak inną wizję tworzenia kopii zapasowych: przejście na Flash-to-Flash-to-Anything (F2F2X). I zmiana ta już zaszła, systemy pamięci masowej oparte na pamięci flash stają się powszechne, tworząc nowe scenariusze i obciążenia centrów danych.

 

Ochrona danych Huawei OceanProtect we wszystkich zastosowaniach

Rozwiązanie obejmuje kompleksowe odzyskiwanie gorących danych po awarii, tworzenie kopii zapasowych gorących danych, archiwizację gorących danych w czasie całego cyklu życia danych. Oferuje inteligentną konwergencję we wszystkich scenariuszach, zapewniając zero zakłóceń usług, zero utraty danych i długoterminowe przechowywanie informacji, co czyni go inteligentnym wyborem dla cyfrowego świata.

 

Dlaczego warto wybrać pamięć masową OceanProtect?

Przyspieszenie tworzenia kopii zapasowych E2E zwiększa wydajność systemu OceanProtect oferuje wiodącą wydajność archiwizacji dzięki kompleksowej optymalizacji wydajności operacji wejścia/wyjścia (E2E). Od grudnia 2021 r. zapewnia przepustowość tworzenia kopii zapasowych do 155 TB/h i przepustowość odzyskiwania 172 TB/h, pokonując kolejnego najlepszego gracza odpowiednio 3 i 5 razy.

Natychmiastowe odzyskiwanie

Współpracując z popularnym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, OceanProtect zapewnia natychmiastowe odzyskiwanie przy optymalnych operacjach wejścia/wyjścia na sekundę (IOPS).W szczególności nośniki all-flash i multi-kontrolery we wdrożeniu aktywny-aktywny równoważą obciążenia, a inteligentne technologie pobierania z wyprzedzeniem umożliwiają całemu systemowi zapewnienie natychmiastowego dostępu do danych obrazu kopii zapasowej.

20% wyższy współczynnik redukcji

Zaawansowana funkcja redukcji danych OceanProtect pozwala pracować z większą ilością za mniej. Innowacyjne technologie osiągają współczynnik redukcji danych premium do 72:1 — o 20% lepszy niż kolejne najlepsze w branży — pomagając zaoszczędzić miejsce nawet przy ograniczonym budżecie.

Ciągłości działania

W przeciwieństwie do innych dostawców z branży pamięci masowych do tworzenia kopii zapasowych, Huawei zdaje sobie sprawę, jak ważna jest ciągłość działania systemu, zarówno dla systemów korporacyjnych, jak i personelu. Pierwsza architektura z wieloma kontrolerami typu aktywny-aktywny oferuje przejrzyste przełączanie awaryjne kontrolera i działanie po awarii, a także równoważenie obciążenia, dzięki czemu jest to opcja premium do przechowywania kopii zapasowych.Kompatybilny z ekosystemem oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych Commvault

Poznaj rozwiązanie

Zapisz się już teraz na testy!
Zapraszam do kontaktu

Partnerzy Huawei
Krystian Nowacki
Huawei IT presales

krystian.nowacki@s4e.pl
+48 785 054 278