Hillstone Networks, wiodący dostawca rozwiązań Enterprise Network Security i zarządzania ryzykiem, z dumą informuje, że otrzymał następujące nagrody od Cyber ​​Defense Magazine (CDM), wiodącego w branży magazynu elektronicznego, poświęconego bezpieczeństwu informacji:

  • Lider na rynku bezpieczeństwa centrów danych
  • Najbardziej innowacyjny dostawca zapory nowej generacji
  • Przełom w SD-WAN

„Cieszymy się, że otrzymaliśmy jedną z najbardziej prestiżowych i pożądanych nagród w dziedzinie cyberbezpieczeństwa na świecie od magazynu Cyber ​​Defense. Biorąc pod uwagę niedawne naruszenie bezpieczeństwa Colonial Pipeline, konieczne jest, aby przedsiębiorstwa korzystały z najlepszych w swojej klasie zabezpieczeń i cieszymy się, że nasze rozwiązania zostały docenione przez magazyn Cyber ​​Defence. Wiedzieliśmy, że konkurencja będzie trudna, a wśród najlepszych sędziów, którzy są czołowymi ekspertami w dziedzinie infosec z całego świata, nie mogliśmy prosić o więcej ”- mówi Tim Liu, CTO i współzałożyciel Hillstone Networks.

„Przeszukaliśmy świat w poszukiwaniu innowatorów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, którzy mogliby dokonać ogromnej zmiany i potencjalnie pomóc odwrócić bieg wydarzeń w obliczu wykładniczego wzrostu cyberprzestępczości. Firma Hillstone Networks jest absolutnie godna tych pożądanych nagród i uznania za wdrożenie w swoim środowisku ”- powiedział Gary S. Miliefsky, wydawca magazynu Cyber ​​Defence.

Cieszymy się, że możemy być członkiem tej pożądanej grupy zwycięzców, która znajduje się tutaj: http://www.cyberdefenseawards.com/

Dołącz do nas wirtualnie (kod dostępu: 54SHILLSTDE) na konferencji #RSAC RSA Conference 2021 https://www.rsaconference.com/usa


Informacje o Hillstone Networks

Rozwiązania Hillstone Networks Enterprise Network Security i zarządzania ryzykiem zapewniają widoczność, inteligencję i ochronę, aby przedsiębiorstwa mogły kompleksowo zobaczyć, dokładnie zrozumieć i szybko przeciwdziałać cyberzagrożeniom. Uznane przez czołowych analityków i cieszące się zaufaniem globalne przedsiębiorstwa, rozwiązania Hillstone obejmują całe przedsiębiorstwo od brzegu do chmury, jednocześnie poprawiając całkowity koszt posiadania. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.hillstonenet.com .

O nagrodach CDM InfoSec

To dziewiąty rok uhonorowania globalnych innowatorów InfoSec przez magazyn Cyber ​​Defence. Nasze wymagania dotyczące składania wniosków dotyczą wszelkich przedsiębiorstw rozpoczynających działalność, na wczesnym etapie, na późniejszym etapie lub spółek publicznych w obszarze BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI (INFOSEC), które uważają, że mają wyjątkową i przekonującą propozycję wartości dla swojego produktu lub usługi. Dowiedz się więcej na www.cyberdefenseawards.com .


Oryginalna treść artykułu Hillstone: https://www.hillstonenet.com/?hillstone_press=hillstone-networks-named-winner-of-the-coveted-global-infosec-awards-during-rsa-conference-2021

Polecamy również powiązane z tematem artykuły Hillstone:

Drugi rok z rzędu firma Hillstone Networks uznana przez firmę Gartner za wybór klientów w zakresie zapór sieciowych

Hillstone serii X: W pełni wydajna zapora centrum danych nowej generacji z rozszerzonymi funkcjami bezpieczeństwa

Ochrona przed sieciami botnet C&C od brzegu sieci do chmury

Nowa, przyszłościowa generacja urządzeń Hillstone serii A

Przyszłość cyberbezpieczeństwa: sztuczna inteligencja

Hillstone oferuje elastyczne opcje bezpiecznej pracy zdalnej

__________________________________________________

Zainteresowały Cię rozwiązania Hillstone?
Zapraszam do kontaktu

Marceli Matczak
Security / SDN Business Development Manager

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl