Firma Hillstone Networks oferuje szereg rozwiązań zapór sieciowych następnej generacji, również z elementami uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Poniżej możesz zapoznać się z rodzinami rozwiązań w wersjach sprzętowych i wirtualnych, zależnie od potrzeb Twojej organizacji.

 

Nowa, przyszłościowa generacja urządzeń Hillstone serii A

Hillstone NGFW serii A zapewnia wysoką wydajność w zakresie bezpieczeństwa, możliwość rozbudowy w razie potrzeby, kompletne zaawansowane wykrywanie zagrożeń, zapobieganie im oraz inteligentne i zautomatyzowane działanie polityk. Seria A NGFW oparta jest na zupełnie nowej architekturze sprzętowej, która oferuje wiodącą w branży wydajność w warstwie aplikacji, aby sprostać rzeczywistym wymaganiom bezpieczeństwa sieci. Porty o dużej gęstości zapewniają doskonałe możliwości dostępu, a wiele opcji pamięci masowej zapewnia lepszą widoczność i analitykę. Hillstone NGFW serii A oferuje kompletną, zaawansowaną ochronę przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami. W połączeniu z inteligentną, zautomatyzowaną i wydajną obsługą polityk sprawia, że operacje bezpieczeństwa są niezwykle łatwe.

Polskojęzyczna ulotka dla serii A: Hillstone_A-Series_V5.5R8_PL

Dedykowany artykuł z porównaniem z serią E: https://www.s4e.pl/2021/02/10/nowa-przyszlosciowa-generacja-urzadzen-hillstone-serii-a/

Dowiedz się więcej o module antyspam na serii A: https://www.s4e.pl/2021/03/19/dlaczego-potrzebujesz-ochrony-przed-spamem-na-swoim-ngfw/

 

Klasyczna zapora sieciowa następnej generacji – Hillstone NGFW serii E

Platforma Hillstone NGFW serii E została zaprojektowana pod kątem określonej funkcji bezpieczeństwa i zapewnia widoczność i kontrolę aplikacji internetowych niezależnie od portu, czy protokołu. Może identyfikować i zapobiegać potencjalnym zagrożeniom związanym z aplikacjami wysokiego ryzyka, zapewniając jednocześnie kontrolę opartą na zasadach nad aplikacjami, użytkownikami i grupami użytkowników. Można zdefiniować zasady, które gwarantują przepustowość dla aplikacji o znaczeniu krytycznym, jednocześnie ograniczając lub blokując nieodpowiednie lub złośliwe aplikacje. Zapory sieciowe Hillstone serii E zawierają kompleksowe zabezpieczenia sieciowe i zaawansowane funkcje zapory.

Polskojęzyczna ulotka dla serii E: Hillstone_E-Series_V5.5R8_PL

Dowiedz się więcej o filtrowaniu stron internetowych w rozwiązaniach Hillstone: https://www.s4e.pl/2021/02/28/kluczowe-zalety-filtrowania-adresow-url-wg-hillstone-networks/

 

Firewall w wersji wirtualnej? Poznaj Hillstone CloudEdge, najlepsze rozwiązanie zabezpieczające do wirtualizacji funkcji sieciowych (NFV)

Wirtualny NGFW Hillstone CloudEdge, wbudowany w system operacyjny Hillstone Networks StoneOS, jest wdrażany jako maszyna wirtualna i zapewnia zaawansowane usługi bezpieczeństwa dla aplikacji i użytkowników w dowolnym zwirtualizowanym środowisku. Zapewnia kompleksowe funkcje bezpieczeństwa, w tym szczegółową identyfikację i kontrolę aplikacji, VPN, zapobieganie włamaniom, ochronę antywirusową, ochronę przed atakami i piaskownicę w chmurze, aby w pełni zapewnić bezpieczeństwo i funkcjonalność firmy. Dostarcza cenowo-wydajne rozwiązania zarówno dla klientów publicznych, jak i prywatnych w chmurze, i można je szybko udostępnić i wdrożyć na dużą skalę.

Ulotka dla Hillstone Edge: https://www.hillstonenet.com/wp-content/uploads/Hillstone_vFW_CloudEdge_V5.5R8_EN.pdf

Dowiedz się więcej o technologii Cloud Sandbox w rozwiązaniach Hillstone: https://www.s4e.pl/2021/03/18/zastosowanie-metodologii-mitre-attck-w-technologii-sandboxing/

 

Inteligentna zapora sieciowa następnej generacji Hillstone serii T

Inteligentna zapora sieciowa następnej generacji (iNGFW) firmy Hillstone wykorzystuje trzy kluczowe technologie do wykrywania zaawansowanych ataków i ciągłej ochrony przed zagrożeniami w sieciach. Pierwsza, wykorzystuje algorytmy klastrów statystycznych w celu wykrywania nieznanego,  złośliwego oprogramowania poprzez opatentowany silnik Advanced Threat Detection (ATD). Druga, używa analizy behawiorystycznej do wykrywania nietypowego zachowania w sieciach, która oparta jest na Hillstone Abnormal Behavior Detection (ABD). Wreszcie trzecia, wykorzystuje silnik analizy korelacji zagrożeń Hillstone do korelowania wykrytych zagrożeń przez różne silniki - w tym ATD, ABD, Sandbox oraz inne tradycyjne technologie wykrywania zagrożeń oparte na sygnaturach, dołączając do tego informacje kontekstowe w celu identyfikacji zaawansowanych zagrożeń. Dzięki funkcjonalności głębokiego wykrywania i analizy zagrożeń, Hillstone iNGFW zapewnia klientom kompleksową widoczność oceny ryzyka sieciowego, a także szczegóły zagrożenia dla każdego hosta.

Polskojęzyczna ulotka dla serii T: Hillstone_T-Series_V5.5R8_PL

Dowiedz się więcej o technologii ochrony przed sieciami botnet: https://www.s4e.pl/2021/01/14/ochrona-przed-sieciami-botnet-cc-od-brzegu-sieci-do-chmury/

 

Zapora sieciowa Hillstone serii X dla Data Center, teraz z nowymi mechanizmami ochrony

Zapora sieciowa następnej generacji dla centrum danych Hillstone serii X oferuje wyjątkową wydajność, niezawodność i skalowalność dla usługodawców o dużej szybkości, dużych przedsiębiorstw i sieci operatorów. Produkty są oparte na innowacyjnej, w pełni rozproszonej architekturze, która w pełni implementuje zapory sieciowe o wysokiej przepustowości, równoczesnych połączeniach i nowych sesjach. Seria Hillstone X obsługuje również wirtualne zapory sieciowe o dużej pojemności (VSYS), zapewniając elastyczne usługi bezpieczeństwa dla środowisk zwirtualizowanych oraz funkcje, takie jak identyfikacja aplikacji, zarządzanie ruchem i zapobieganie włamaniom, aby w pełni chronić bezpieczeństwo sieci w centrum danych.

Ulotki dla Hillstone serii X: https://www.hillstonenet.com/products/datacenter-next-gen-firewalls-x-series/

Dowiedz się więcej o nowych funkcjach ochrony w urządzeniach Hillstone serii X: https://www.s4e.pl/2020/12/23/hillstone-x-w-pelni-wydajna-zapora-centrum-danych-nowej-generacji-z-rozszerzonymi-funkcjami-bezpieczenstwa/

Dowiedz się więcej o systemach wirtualnych Hillstone VSYS: https://www.s4e.pl/2020/12/22/hillstone-vsys-konsolidacja-bezpieczenstwa-z-uzyciem-wirtualizacji/

 

Hillstone CloudHive, rozwiązanie do mikrosegmentacji dla zwirtualizowanych centrów danych

Hillstone CloudHive zapewnia mikrosegmentację w celu zabezpieczenia każdej maszyny wirtualnej (VM) w chmurze. Zapewnia kompleksową widoczność ruchu wschód-zachód i zapewnia pełną ochronę, aby powstrzymać boczne ataki między maszynami wirtualnymi. Ponadto usługę bezpieczeństwa CloudHive można łatwo skalować, aby sprostać wymaganiom bez przerywania działalności.

Hillstone CloudHive składa się z trzech typów modułów wirtualnych, które działają razem jako jedno urządzenie, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo każdej maszyny wirtualnej:

  • Virtual Security Orchestration Module (vSOM), zintegrowany i połączony z platformami zarządzania chmurą (CMP), zarządza cyklem życia usługi CloudHive.
  • Wirtualny moduł kontroli bezpieczeństwa (vSCM) to panel sterowania, który obsługuje konfigurację i dystrybucję zasad, a także zarządza cyklem życia vSSM.
  • Wirtualny moduł usług bezpieczeństwa (vSSM) jest wdrażany na każdym serwerze fizycznym w celu wdrożenia mikrosegmentacji i świadczenia usług bezpieczeństwa L2-L7.
  • Virtual Data Service Module (vDSM) to opcjonalny moduł przekazywania dzienników, który przekazuje dzienniki CloudHive do zewnętrznych serwerów syslog. Obsługuje przekazywanie ogromnych dzienników za pomocą wielomodułowego wdrażania równoważenia obciążenia.

Ulotka dla Hillstone CloudHive: https://www.hillstonenet.com/wp-content/uploads/Hillstone_CloudHive-V2.7.3.1_EN.pdf

Pięć wyzwań związanych z bezpieczeństwem w chmurze, przed którymi stoją przedsiębiorstwa: https://www.s4e.pl/2021/03/15/piec-wyzwan-zwiazanych-z-bezpieczenstwem-w-chmurze-przed-ktorymi-stoja-przedsiebiorstwa/

 

Promocja Hillstone i możliwość przetestowania rozwiązań

Hillstone oferuje warunki promocyjne przy przejściu z produktu konkurencyjnego. Jeśli jesteś zainteresowana/-y zakupem urządzeń z serii E lub A z subskrypcją pakietu ochronnego na 3 lata (lub na dłuższy okres) na warunkach promocyjnych, to zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi Partnerami Hillstone Networks w Polsce lub z nami. Doradzimy w zakresie rozwiązania i polecimy kompetentnego Partnera do współpracy.

Do końca czerwca firma Hillstone ogłosiła czasową promocję na wybrane modele serii E i T, które można zakupić na atrakcyjnych warunkach z rocznym lub dłuższym wsparciem, np. E1700, E2300, E2800, E3660, T1860, T2860 lub wyższe modele (do wyczerpania stanów magazynowych).

S4E nie dokonuje sprzedaży do klientów końcowych, działamy wyłącznie poprzez naszą sieć Partnerów biznesowych. Operatorów, Usługodawców, Integratorów IT i Resellerów zapraszamy do współpracy z nami. Pomagamy rozwijać Twój biznes z Hillstone Networks oferując pełne wsparcie przed- i posprzedażne.

Zachęcamy również do testów rozwiązań Hillstone (bezpłatne wypożyczenia dla naszych Partnerów biznesowych), wraz z producentem zapewniamy wsparcie inżynierskie na czas ewaluacji rozwiązania, oferujemy także usługi wdrożeniowe dla Partnerów na życzenie. Szkolimy i przekazujemy wiedzę techniczną naszym Partnerom.

__________________________________________________

Zainteresowały Cię rozwiązania Hillstone?
Zapraszam do kontaktu

Marceli Matczak
Security / SDN Business Development Manager

+48 785 051 978
marceli.matczak@s4e.pl